Fulham – Milllwall: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 8 lutego (wtorek)

Jedno z wtorkowych pojedynków w angielskiej Championship będzie to konfrontacja pomiędzy Fulham z Millwall. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami są gospodarze i jedynie wymiar zwycięstwa jest kwestią otwartą.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Różnica pomiędzy tymi zespołami śmiało trzeba powiedzieć, że jest wręcz ogromna, ponieważ wynosi, aż dwadzieścia jeden punktów na korzyść moich faworytów.

Fulham jest to aktualny lider ligi i niewątpliwie drużyna, która ma ogromne możliwości do zwycięstwa ligi i tym samym bezpośredniego awansu do Premier League. Zdecydowanie górują nad większością stawki i jeśli utrzymują ten poziom to spokojnie wywalczą awans.

Gospodarze w każdym elemencie można powiedzieć, że znacząco górują nad rywalami. Nie mają żadnych problemów z kreowaniem bramek. Strzelają zdecydowanie najwięcej goli z wszystkich ekip w całej lidze! Do tego tracą ich niewiele. W swoich szeregach mają zdecydowanego lidera Mitrovića, która w obecnym sezonie strzelił dwadzieścia osiem bramek.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Z drugiej strony Millwall to zespół, który walczy o pozycje w środku tabeli. I śmiało można powiedzieć, że w tej rywalizacji zbyt dużo nie będą mieli do powiedzenia. Z pewnością skupią się na defensywie, a swoich szans powinni szukać z kontry oraz stałych fragmentów gry.

Spotkanie Fulham – Milllwal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Fulham – Milllwal11.34STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button