Galatasaray – Marsylia: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 24 listopada (czwartek)

Po dwóch wieczorach związanych z Ligą Mistrzów czas na starcia w Lidze Europy. Jedno z nich będzie to rywalizacja pomiędzy Galatasaray z Marsylią. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Ligi europejskiej

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Ligi europejskiej

Warto jest zacząć od sytuacji w tabeli grupy E, gdzie to liderami ą Turcy, którzy mają osiem punktów. Natomiast piłkarze Marsylii do tej pory zgromadzili cztery punkty. Tym samym ekipa Galaty jest niewątpliwie blisko awansu do kolejnej rundy.

Jednak cechą wspólną tych drużyn jest dosyć przeciętna gra w defensywie. Obie drużyny w czterech meczach mają strzelone po trzy bramki i nic nie zapowiada, aby nagle ich jakość się poprawiła. Owszem mają ciekawych piłkarzy z przodu, ale ich dyspozycja nie jest najlepsza.

Zapowiada się rywalizacja, w której okazji bramkowych, ale i samych bramek nie powinno paść zbyt dużo. Tym bardziej, że we wcześniejszych starciach te ekipy strzelały mało bramek” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Warto jest dodać, że ekipa OM każde ze spotkań w fazie grupowej Ligi Europy do tej pory remisowała i na pewno będą chcieli zapunktować w tym starciu. Chociaż trzeba dodać, że maja spore możliwości to ich gra nie zawsze jest porywająca.

Niewątpliwie sporą przewagę przede wszystkim psychiczną będą mieli gospodarze, którzy praktycznie są „jedną nogą” w kolejnej rundzie Ligi Europy. I za wszelką cenne nie muszą forsować tempa. Bowiem dla nich nawet remis w tym starciu będzie dobrym rezultatem. Poza tym grają na własnym obiekcie, gdzie tym bardziej powinno być im łatwiej o korzystny wynik.

Spotkanie Galatasaray – Marsylia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Galatasaray – Marsyliaunder 2.51.83STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button