Górnik Zabrze – Wisła Kraków: Typy bukmacherskie – 25 września [piątek]

Przed nami już pierwsze mecze V kolejki PKO Ekstraklasy. Jedno z piątkowych konfrontacji będzie to pojedynek pomiędzy Górnikiem Zabrze z Wisłą Kraków. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze i to właśnie oni powinni wygrać ten mecz.

Typ Dnia: Górnik Zabrze – Wisła Kraków

Typ Dnia: Górnik Zabrze – Wisła Kraków

Obie drużyny do tego meczu przystąpią w zupełnie innych nastrojach. Górnik obecnie zajmuje fotel lidera PKO Ekstraklasy z kompletem dwunastu punktów. Piłkarze Wisły wywalczyli do tej pory zaledwie dwa punkty co daje im trzynaste miejsce.

Patrząc również na styl gry obu tych drużyn dużo lepiej to wszystko wygląda po stornie gospodarzy. Podopieczni Brosza stanowią solidy kolektyw, w którym każdy z piłkarzy dwie co ma robić na boisku.

W grze Górnika nie ma żadnej przypadkowości. Widać, że są dobrze przygotowani do sezonu, posiadają schematy wypracowane na treningach, które są wstanie wykorzystać na boisku.

Bardzo dobrze w sezon wszedł Jimenez, który wyrasta na lidera w ofensywie i można być pewnym, że nie raz sprawi tutaj problemy defensywie Wisły. Zresztą Biała Gwiazda w obronie bardzo słabo radziła sobie przed rokiem i teraz jest podobnie.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Piłkarze Wisły w defensywie nie stanowią solidnej formacji, tracą sporo bramek. Zresztą podobna sytuacja miała miejsce i w poprzednim sezonie, gdzie rywale nie mieli żadnych problemów ze strzeleniem bramek Białej Gwieździe.

O grze Wisły nie można nic dobrego powiedzieć. Owszem nie wygrali żadnego z czterech ostatnich spotkań, ale ich gra była bardzo słaba. Skompromitowali się chociażby podczas ostatniego meczu, w którym to przegrali, aż 3-0 z Wisłą Płock.

Reasumując, faworytami tej rywalizacji trzeba powiedzieć, że są gospodarze. Górnik znacznie lepiej sobie radzi od rywali. Podopieczni Brosza poza tym prezentują lepszy styl gry i jeśli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Górnik Zabrze – Wisła Kraków11.65STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button