Guangzhou City – Shanghai Port: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 29 grudnia (środa)

Jedno ze spotkań dwudziestej kolejki chińskiej Super Ligi będzie miało miejsce na Yuexiushan Stadium, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Guangzhou City – Shanghai Port. Faworytami tej rywalizacji niewątpliwie są goście i nie powinni mieć oni większych problemów z wygraną.

Dobre typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Dobre typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Ekipa Shanghai cały czas walczy o czołowe miejsca na koniec sezonu. Obecnie zajmują trzecie miejsce, ale tyle samo co drugi zespół. A niewątpliwie waga jest spora, ponieważ Mistrz i wicemistrz automatycznie otrzymują prawo gry w azjatyckiej Lidze Mistrzów.

Piłkarze Shanghaiu po dwóch meczach bez zwycięstwa w ostatnim starciu okazali się lepsi od Shenzhen wygrywając 3-1. I był to niewątpliwie dobry pojedynek w wykonaniu podopiecznych Leko, gdzie nie tylko rywala był wymagający, ale i jakość gry tego zespołu byłą dobra.

Nie da się ukryć, że jeśli ekipa Shanghaiu chce walczyć o czołowe miejsca na koniec sezonu to niewątpliwie podczas takich rywalizacji muszą wygrywać swoje mecze” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Drużyna Guangzhou City odstaje od swoich rywali. W dodatku podczas ostatnich tygodni nie radziła sobie za dobrze. Zaledwie jedna wygrana w pięciu konfrontacjach jest tego najlepszym dowodem. Słabe wyniki na przestrzeni ostatnich konfrontacji wzięły się z tego, że prezentowali słabą jakość gry w defensywie, ale i ofensywie.

Regularnie gospodarze tracili bramki, a trzeba powiedzieć, że pod wylęgłem kadrowym przyjezdni wyglądają bardzo dobrze. W swoich szeregach mają chociażby Lu Wenjuna, czy dos Santosa. Ten drugi pokazuje co mecz swoje umiejętności, gdzie nie tylko jest wstanie strzelać bramki, ale i regularnie asystuje.

Reasumując, drużyna Shanghai Port bardziej jest przekonująca i lepiej radziła sobie na przestrzeni ostatnich spotkań. I jeśli zagrają w tej rywalizacji na podobnym poziomie to nie powinni mieć większyc problemów z wygraną. Tym bardziej, że w meczach bezpośrednich regularnie wygrywali.

Spotkanie  Guangzhou City – Shanghai Port można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Guangzhou City – Shanghai Port21.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button