Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od eWinner

Jedna z aktywnych promocji legalnego bukmachera eWinner PL jest to „Futbol totalny. Freebety na graczy”. W ramach tej oferty każdy użytkowników może liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy!

75 PLN co weekend od eWinner za obstawienie meczy

75 PLN co weekend od eWinner za obstawienie meczy

Niewątpliwie na pewno jest co typować, ponieważ obecnie w piłce nożnej toczne są rozgrywki w najmocniejszych ligach jak Premier League, Serie A, Bundeslidze, LaLidze, czy też Ligue 1.

Natomiast każdy z aktywnych typerów ma prawo liczyć na darmowe środki w promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy”, która to akcji jest aktywna wyłącznie w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Lecz gracz, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że trzeba koniecznie do niej się zapisać na stronie www.eWinner.pl.

Freebety za obstawienie meczy:

Bukmacher eWinner PL w promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” dopuszcza jedynie kupony AKO o kursie łącznym nie mniejszym niż 2.50, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z piłki nożnej.

Warto jest zaznaczyć, że kupon promocyjny musi zostać zagrany za łączną kwotę o wartości 49 PLN.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Za zagrany zakład użytkownik otrzyma freebet o wartości 25 PLN podczas każdego dnia trwania tej promocji. Łącznie każdy gracz może otrzymać co weekend 75 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu typerowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można liczyć na:

  • bezpieczny kupon do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button