Hit kolejki Lyon vs PSG – niedziela (3 lutego)

Najciekawsze niedzielne spotkanie w Ligue 1 zostanie rozegrane na Parc Olympique Lyonnais, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Lyonu z PSG. Mimo, że bukmacherzy nie mają zdecydowanego faworyta w tym boju, to można powiedzieć, że będzie im zespół gości.

Lyon zajmuje obecnie trzecie miejsce w lidze majac czterdzieści punktów. Podczas pojedynków na własnym obiekcie ta drużyna zanotowała sześć wygranych, trzykrotnie remisowali oraz dwa razy ponosili porażkę.

PSG natomiast jest to lider Ligue 1 z dorobkiem pięćdziesięciu sześciu punktów. Podczas pojedynków wyjazdowych Paryżanie zanotowali siedem wygranych oraz dwukrotnie remisowali.

Lyon trzeba powiedzieć, że w najlepszym przypadku walczy o drugie miejsce na koniec sezonu. Obecnie tracą do wicelidera sześć punktów, ale jedno mają spotkanie rozegrane mniej. Owszem ekipa z Parc Olympique Lyonnais nie przegrała żadnego z pięciu spotkań. Jednak z drugiej strony mieli spore problemy ze zwycięstwem, ponieważ w tych bojach zaledwie dwukrotnie wygrywali.

„PSG przystąpi nieco osłabione do tego boju, bo bez Naymera. Jednak Mbappe, czy Cavanii mogą strzelić bramkę. A Lyon również powinnien dołożyć jedno trafienie.” – napisał jeden z ekspertów na forum betonline.net.pl

PSG co tutaj dużo mówić pod każdym względem przewyższa każdą drużynę w lidze. Możliwości ma ogromne pod każdym względem. Paryżanie nie przegrali jeszcze w tym sezonie żadnego spotkania ligowego. Strzelają bardzo dużą ilość bramek. Do tej pory na boiskach Ligue 1 trafili sześćdziesiąt sześć razy. Owszem zabraknie w dzisiejszym boju Neymara, ale z drugiej strony są przecież Cavani czy Mbappe! Z którym na pewno gospodarze będą mieli ogromne problemy.

Lyon na pewno będzie chciał urwać punkty rywalom. Chociaż trzeb zapowiedzieć, że nie będzie to łatwe zadanie. Przede wszystkim przez ich grę w defensywie, gdzie rywale nie mają żadnych problemów ze strzeleniem im bramek. A gole Lyonu w ostatnich bojach strzelały takie drużyny jak Montpellier, Reims, Touluse czy St. Etienne. Czyli zespoły znacznie słabsze od PSG.

Pojedynki bezpośrednie zdecydowanie przemawiają za Paryżanami, którzy wygrali cztery z ostatnich pojedynków. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną PSG, aż 5-0!!

Spotkanie Lyon – PSG można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Lyon-PSG 2 1.90 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button