Hoffenheim – Koln: Typy i analiza – 15 października (piątek)

Po przerwie na mecze reprezentacyjne wracamy do spotkań ligowych. Jedno z piątkowych meczy w niemieckiej Bundeslidze będzie to rywalizacja pomiędzy Hoffenheim z FC Koln.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Obecny sezon w wykonaniu Wieśniaków póki co na pewno nie jest najlepszy. Ta ekipa spisuje się cały czas poniżej swoich możliwości. Podczas pięciu ostatnich meczy zanotowali trzy porażki i po jednym razie wygrywali i przegrywali.

Koeln można powiedzieć, że prezentuje się póki co znacznie lepiej. Byli wstanie przecież punkty urwać chociażby Freiburgowi. W porównaniu do gospodarzy tego spotkania prezentują lepszy futbol.

Koziołki w tym sezonie trzeba powiedzieć, że cały czas zaskakując. Grają całkiem poprawnie i to w każdym elemencie. Do tej pory przegrali zaledwie raz i to miało miejsce w rywalizacji z Bayernem i to w dodatku była nieznaczna przegrywali.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Trudno spodziewać się, aby gospodarze nagle zaczęli prezentować się dużo lepiej od swoich rywali. Przede wszystkim słabe wyniki w tym sezonie wynika z przeciętnej grze w obronie, gdzie to w dodatku popełniają proste błędy. Fakt, że zaledwie raz w pięciu meczach zachowali czyste konto jest tego najlepszym dowodem.

Spotkania Hoffenheim – Koln można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Hoffenheim – Kolnx21.82STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button