Hokej na lodzie: Frolunda – Djurgardens: Typy i analiza – 28 października (czwartek)

Jedno z dzisiejszych pojedynków w szwedzkiej SHL będzie to rywalizacja pomiędzy Frolundą z Djurgardens. Faworytami tego starcia niewątpliwie są gospodarze i to właśnie oni powinni sięgnąć po wygraną.

Skuteczne typy na dzisiaj z hokeja na lodzie

Skuteczne typy na dzisiaj z hokeja na lodzie

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Gospodarze zajmują pierwsze miejsce, zaś goście wyprzedzają tylko ekipę Timpry. Warto jest zaznaczyć, iż pomiędzy tymi zespołami jest różnica, aż dwudziestu punktów!

Obecna dyspozycja również zdecydowanie przemawia za gospodarzami, którzy wygrywali regularnie ostatnie swoje mecze. W ostatnim starciu nieznacznie przegrali z Malmo i po dogrywce. Z drugiej strony przyjezdni w ostatnich pięciu meczach wygrali zaledwie raz!

Pod względem kadrowym również zdecydowanie lepiej wyglądają gospodarze. Mają kim na pewno straszyć swoich przeciwników, ponieważ w swoich szeregach mają takich piłkarzy, jak Lasch, Spacek, Soderblom, których spokojnie stać na zdobycie punktów w tym meczu.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Zdecydowanie gorzej to wygląda u przyjezdnych, którzy tak punktujących zawodników nie mają. Owszem szansę niewątpliwie mają na grę tacy hokeiści, jak Sorensen, Videll oraz Rensfeldt.

Reasumując, faworytami tego meczu są gospodarze. Prezentują się zdecydowanie lepiej od swoich przeciwników i jeśli zagrają na swoim poziomie to spokojnie stać ich będzie na zwycięstwo.

Spotkania Frolunda – Djurgardens można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Frolunda – Djurgardens11.55STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button