Indian Wells – Typy bukmacherskie na mecz Millman – Sinner – 10 października (niedziela)

Czas na spotkania drugiej rundy turnieju Indian Wells. Jedno z pierwszych dzisiejszych pojedynków będzie to starcie, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się John Milman z Jannikiem Sinnerem. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 20:00.

Darmowe pewniaki Indian Wells za darmo

Darmowe pewniaki Indian Wells za darmo

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami trzeba powiedzieć, że jest dosyć spora. John zajmuje dziewięćdziesiąte miejsce, zaś Jannik sklasyfikowany jest na czternastej pozycji. Do tego widać, że Sinner ma ogromny talent, ponieważ ma zaledwie dwadzieścia lat, a należy do czołowych zawodników.

Do tego zdecydowanie Sinner prezentuje się dużo lepiej na betonie. Sinner w tym sezonie wygrał dwadzieścia jedne meczów i dziewięć razy przegrywał, a do tego John wygrał sześciokrotnie osiem razy notował porażkę.

Do tego trzeba powiedzieć, że w ostatnich tygodniach ten zawodnik prezentował się bardzo dobrze, ponieważ w US Open doszedł do czwartej rundy, zaś w Sofii wygrał turniej nie tracąc przy tym nawet jego seta! Podczas tych imprez pokonywał bardzo dobrych zawodników, jak Monfils, czy Krajinovic.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Takich wyników nie notował Milman, który jak wygrywał swoje mecze to były to zwycięstwa z niżej notowanymi rywalami. Chociaż na pewno nie można jego zlekceważyć, bo w pierwszej rundzie ograł zawsze groźnego Socka.

Spotkania Millman – Sinner można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Millman – SinnerDW 0-21.57STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button