Inter – Cagliari: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 12 grudnia (niedziela)

Ostatnie niedzielne spotkanie we włoskiej Serie A będzie miało miejsce na San Siro, gdzie to miejscowa ekipa Interu o ligowe punkty powalczy z Cagliari. Zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze i to właśnie oni powinni wygrać te spotkanie.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Śmiało trzeba powiedzieć, że trudno tutaj spodziewać się innego wyniku niż wygrana gospodarzy. Inter regularnie wygrywa swoje spotkania i to robi z wielką łatwości, Poza tym maja zdecydowanie większe ambicje, ale i możliwości od rywali.

Obie ekipy znajdują się po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Inter obecnie zajmuje drugie miejsce z dorobkiem trzydziestu siedmiu punktów, zaś Cagliari ma ich zaledwie dziesięć co daje odlegle, bo osiemnaste miejsce. Warto jeszcze dodać, że przyjezdni od początku zmagań wygrali zaledwie jedno spotkanie.

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest dosyć ogromna. I śmiem twierdzić, ze będzie to widoczne podczas tej rywalizacji, gdzie Inter dosyć pewnie powinien zdobyć trzy punkty” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Inter niewątpliwie zaliczany jest do jednych z głównych faworytów do zdobycia tytułu Mistrzowskiego i trzeba powiedzieć, że ku temu mają spore możliwości. Grają równo od początki zmagań,a do tego poniżej swojego poziomu nie schodzą. I jeśli zaprezentują się dobrze w tym starciu to spokojnie powinni zdobyć komplet punktów.

Ekipa Cagliari na przestrzeni ostatnich tygodni nie miała zbyt trudnych rywali, poniewąż mierzyli się chociażby z Sassuolo, Salernitaną, czy też Torino, gdzie nie potrafili wygrać meczu. W dzisiejszej rywalizacji z pewnością będą zepchnięci do defensywy i to już od samego początku spotkania.

Reasumując, wszystkie znaki na „niebie i ziemi” wskazują w foli gospodarzy. Inter jeśli nie zlekceważy rywala to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną. I spokojnie stać ich na takie osiągniecie.

Spotkanie  Inter – Cagliari można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Inter – CagliariInter – 1.51.43STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button