Isner – Gaston: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 25 marca (piątek)

Przed nami spotkania w ramach drugiej rundy turnieju ATP w Miami. Jedno z piątkowych konfrontacji będzie to mecz, w którym po przeciwnych stronach siatki pojawią się John Isner i Hugo Gaston. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

ATP Miami darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

ATP Miami darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Faworytem tego meczu nie da się ukryć, że jest John. Owszem Osner ma swoje najlepsze lata gry już za sobą. Lecz przede wszystkim na kortach twardych stać jest jego na wygrywanie spotkań z niżej notowanymi rywalami.

Nie od dzisiaj wiadomo, że gra Isnera opiera się na ,mocnym serwisie. To wszystko sprawia, że bardzo ciężko jest jego przełamać. I jestem przekonany, że tak samo powinno być i dzisiaj.

Tym bardziej, że Gaston dopiero wchodzi do światowego tenisa. Nie jest tak ogranym zawodnikiem, jak jego przeciwnik. Do tego przede wszystkim preferuje grę na mączce. Patrząc na początek jego sezonu to nie radzi sobie za dobrze i nie spodziewam się tutaj porywającego występu z jego strony.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

tym bardziej, że podczas wcześniejszych swoich występów przegrywał swoje konfrontacje chociażby z Majchrzakiem, czy też Wolfem. Dzisiaj czeka go zdecydowanie trudniejsze zadanie i śmiem twierdzić, że Isner wyjdzie z niego, jako zwycięzca.

Spotkanie Isner – Gaston można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Isner – Gaston11.36STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button