Istomin – Laaksonen: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 16 listopada (wtorek)

Przed nami ostatnie mecze pierwszej rundy challengera w Helsinkach. Jedno z wtorkowych ko konfrontacji będzie to rywalizacja, gdzie po przeciwnych stronach siatki staną Denis Istomin z Henrim Laaksonenem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Istomin trzeba powiedzieć, że swoje najlepsze lata gry ma już za sobą. Obecnie ten zawodnik sklasyfikowany jest na dwieście czterdziestej czwartej lokacie. Z drugiej strony Henri sklasyfikowany jest pod koniec pierwszej setki.

Trzeba również zanotować, że Fin zdecydowanie lepiej radzi sobie w tym sezonie i to na każde nawierzchni. Denis ma spore problemy z wygraniem swojego spotkania i jest to widoczne podczas każdego starcia. Grając nawet na hali Denis w tym sezonie wygrał siedem meczy i dziesięć przegrał. Natomiast bilans Henderiego to czternaście wygranych i ośmiokrotnie musiał schodzić z kortu, jako przegrany.

Laaksonen jeśli w tym meczu zaprezentuje się na swoim poziomie to trzeba powiedzieć śmiało, że nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Patrząc na ostatnie występy Isotmina to trudno znaleźć występ za jaki go można pochwalić. Od końcówki sierpnia najlepiej doszedł podczas challengera w Alicante, gdzie zanotował druga rundę. Zwycięstwo zanotował w dodatku dzięki wygranej przez krecz rywala.

Zdecydowanie lepiej wyglądało to po stornie Fina, który w dodatku ma tutaj dodatkową motywację do dobrego rezultatu. Owszem na pewno chce zrewanżować się za występ w Roanne, gdzie odpadł w pierwszej rundzie. Z drugiej strony w Orleans miesiąc temu okazał się najlepszy!

Spotkanie Istomin – Laaksonen można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Istomin – LaaksonenDW 0:21.45STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button