Jak skutecznie wybierać typy bukmacherskie?

Jak dobierać typy bukmacherskie, tak aby wygrywać? Gdyby ktokolwiek znał odpowiedź na to pytanie, to z pewnością byłby dzisiaj obrzydliwie bogaty. Niestety, wyników wydarzeń sportowych nie możemy przewidzieć. Codziennie zdarzają się niespodzianki, które potrafią zaprzepaścić nawet najlepszy kupon. 

typy bukmacherskie
Jak wybierać typy bukmacherskie?

Dlatego przy doborze wydarzeń do obstawiania zakładów sportowych, kierujmy się kilkoma regułami. Po pierwsze wierzmy swojej intuicji, a nie czyjejś. To, że ktoś mówi, że akurat w tym dniu dana drużyna się przełamie to tylko i wyłącznie jego odczucie. Oczywiście, może to się okazać prawdą, jednak dzieje się to rzadziej niż mogłoby się wydawać.

Po drugie, jeśli wykorzystujemy typy bukmacherskie ze źródeł nam nieznanych, to najpierw je przeanalizujmy zanim zdecydujemy się obstawić swoje pieniądze. Czasami może wkraść się błąd, który będzie nas słono kosztował, a tych pieniędzy już nie odzyskamy. 

Trzecia zasada jest bardzo prosta. Grajmy tylko w tych sportach, o których mamy pojęcie. Czy jest sens obstawiania indyjskiej ligi krykieta, jeżeli ten sport widzieliśmy tylko raz, w filmie? Oczywiście, że nie. Dlatego celujmy w dziedziny, na które możemy mieć co nieco do powiedzenia. 

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button