Jaziri – Djere : Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 6 kwietnia (środa)

Na środę 6 kwietnia zaplanowano spotkania drugiej rundy turnieju w Marrakech. Jedno z tych pojedynków będzie to starcie pomiędzy Malekiem Jazimirm z Laslo Djere. Przynajmniej dla mnie faworytem tego meczu jest tylko jeden i jest im oczywiście Djere.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Na sam początek trzeba powiedzieć, że Jaziri ma już swoje najlepsze lata gry za sobą. Mało tego można powiedzieć, że „znajduje się na sportowej emeryturze”, ponieważ ma blisko czterdzieści lat.

W zupełnie innym położeniu znajduje się Djere, który jest w najlepszym dla siebie okresie. Obecnie zajmuje pięćdziesiąte piąte miejsce. I można śmiało powiedzieć, że stać jest jego na zupełnie więcej.

Djere może nie znajduje się w swoim najlepszej swojej dyspozycji. Swoje najlepsze osiągniecie wyniki osiąga na clayu i niewątpliwie liczy teraz na dobry występ.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Niewątpliwie pod względem fizycznym i ogrania na pewno dużo lepiej to wygląda po stronie Djere. I jeśli zagra na swoim poziomie to spokojnie stać jego na zwycięstwo.

Spotkanie Jaziri – Djere można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Jaziri – DjereDW 0:21.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button