Johnson – Hurkacz: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 15 marca (wtorek)

Jedno z wtorkowych spotkań podczas Indian Wells będzie to rywalizacja pomiędzy Steve Johsonson z Hubertem Hurkaczem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora, ponieważ patrzą cna ranking ATP wynosi ponad sto miejsc na korzyść Polaka. Hurkacz na pewno liczy na całkiem dobry wynik podczas tej imprezy tym bardziej, że jest dostawny z numerem jedenaście.

Polak niewątpliwie do tej imprezy przystępuje w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ w Dubaju doszedł do półfinału. Poza tym nie od dzisiaj wiadomo, że Hurkacz przede wszystkim na betonie osiąga swoje największe sukcesy.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

W pierwszej rundzie Polak miał nieco problemów, ale ostatecznie udało mu się pokonać Otte 2-1. Johson można powiedzieć, że w tym turnieju póki co zaskakuje, ponieważ udało mu się wygrać dwa mecze z Altmaierem oraz Karatsevem. Były to na tyle zaskakujące wygrane, że podczas wcześniejszych swoich występów trudno było mu sięgnąć po wygraną.

Steve poza tym ma swoje najlepsze lata gry za sobą. I trzeba powiedzieć, że nie ma takich możliwości fizycznych co Polak, którego stać jest na grę na wysokiej intensywności przez całe spotkanie.

Spotkanie Johnson – Hurkacz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Johnson – Hurkacz21.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button