Jokipojat – Koovee – Typ Dnia – 4 stycznia

W czwartkowe popołudnie dojdzie do spotkań trzydziestej piątej kolejki fińskiej Mestis. Jedno ze spotkań jakie zaplanowano będzie to konfrontacja pomiędzy Jokipojat, a Koovee. Można powiedzieć, że faworyt tego pojedynku jest tylko jeden są nim gospodarze.

Zespół Jokipojat obecnie zajmuje czwarte miejsce w lidze z dorobkiem czterdziestu dziewięciu punktów. Cały czas walczą na wywalczenie trzecie miejsca na koniec rundy zasadniczej, do tej pozycji tracą zaledwie dwa punkty.

W zupełnie innym położeniu znajdują się przejezdni w ligowej tabeli. Ekipa Koovee obecnie sklasyfikowana jest na dwudziestej pierwszej pozycji. Widać, ze będą walczyć o utrzymanie się w lidze. Chociaż trzeba przyznać, ze będzie dla nich niezwykle trudno utrzymać się w lidze.

Strata do miejsc dających utrzymanie wynosi sześć punktów. Jednak ta drużyna jak nic wybitnego nie prezentowała tak samo i nadal się słabo spisuje. Zaledwie jedna wygrana w pięciu pojedynkach jest tego najlepszym dowodem. W dodatku ten mecz rozegrają na wyjeździe, gdzie mają najgorszy bilans z wszystkich zespołów w lidze: trzy wygrane i dziewięć porażek.

Zespół Jokipojat rozegra na ten mecz na własnym lodowisku, gdzie regularnie punktują. A do tego są w gazie. Nie mieli żadnych problemów w ostatnich pojedynkach, gdzie to bez najmniejszych problemów wygrywali mecze z SaPko, IPK oraz Kettera.

W tych bojach strzelali regularnie całą masę bramek, osiemnaście bramek strzelonych w trzech pojedynkach jest tego najlepszym dowodem. A przecież goście w defensywie zawodza na całej lini, tracą regularnie całą masę goli.

Spotkania bezpośrednie zdecydowanie przemawiają za zespołem Jokipojat i patrząc, że grają teraz na własnym lodowisku nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem wygranej.

MeczTypKursBukmacher
Jokipojat – Koovee11.40Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button