Juventus – Spal: Darmowa typy na mecz, analiza, stream – 27 stycznia

Czas na kolejne mecze ćwierćfinałowe w Pucharze Włoch. O awans do kolejnej rundy dzisiejszego wieczoru powalczą ze sobą drużyny Juventusu z Spal.

Dobre typy na mecz Juventus – Spal

Dobre typy na mecz Juventus – Spal

Trzeba jasno powiedzieć ,że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. I śmiem twierdzić, że będzie to widoczne na boisko, gdzie to dominować powinni już od pierwszej minuty piłkarze Starej Damy.

Gospodarze nie tylko mają możliwości i ambicje na wygranie tych rozgrywek, ale również i zdobyć Puchar. Z pewnością gospodarze są na fali po ostatnim swoim występie, gdzie to sięgnęli po Superpuchar Włoch ogrywając Napoli. Na pewno Juve ma więcej indywidualnosci w swoich szeregach,jak m.in. Ronaldo, który jest wstanie rozstrzygnąć o losach spotkania. Poza tym ekipa Starej Damy zdecydowanie lepiej operuje piłka od swoich rywali, potrafią zagrać kombinacyjnie.

Trzeba powiedzieć, że Juve jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Od swoich przeciwników są minimum lepsi o jedną klase” pisze typer portalu betonline.net.pl

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Spal to ekipa, która i tak osiągnęła spory sukces awansując do tego etapu rozgrywek. Bowiem mało kto się na pewno spodziewał, że ta sztuka im się uda. Owszem przystąpią bez większej presji, ale trudni n pewno będzie im nawiązać tutaj walkę.

Przebieg tego spotkania nie jest również trudny do przewidzenia. Bowiem od pierwszej minuty tego meczu gospodarze będą chcieli narzuci swój styl gry. A wszystkie możliwości ku temu mają.

Reasumując, zdecydowanie mocniejsza drużyna są gospodarze. Jeśli ekipa Starej Damy nie zlekceważy rywala to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygrana.

Mecz Juventus – Spal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Juventus – SpalJuve -1.51.70Fortuna
Juventus – SpalBTTS – NIE1.64Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button