Kamerun – Etiopi: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 13 stycznia (czwartek)

Czas na spotkania w ramach drugiej rundy Pucharu Narodów Afryki. Jedno z czwartkowych potyczek będzie to rywalizacja na Stade d’Olembé, a tam miejscowy zespół Kamerunu zmierzy się z Etiopią. Ameryki na pewno nie odkryję twierdząc, że zdecydowanym faworytem tej rywalizacji są Ci pierwsi.

Darmowe pewniaki z Pucharu Narodów Afryki na dzisiaj

Darmowe pewniaki z Pucharu Narodów Afryki na dzisiaj

Co tutaj dużo mówić Kamerun na pewno ma możliwościowi na zajęcie czołowych miejsc podczas Pucharu Narodów Afryki. Ten zespół posiada nie tylko doświadczenie, możliwości, ale i także klasę czołowych piłkarzy.

Podczas pierwszego spotkania podopieczni Conceicao wygrali swoją rywalizację z Burkina Faso 2-1. Chociaż na pewno nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Kameruńczyków, ale co najważneje wygrali. Niewatpliwie widać spore rezerwy jeszcze w ofensywie, gdzie są wstanie kreować sytuacje bramkowe, ale nie zawsze przekłada się to na ilość oddanych strzałów.

Jednak trzeba jasno powiedzieć, że pod względem kadrowym wyglądają niewątpliwie bardzo dobrze, ponieważ w swoich szeregach posiadają takich piłkarzy, jak m.in. Aboubakar, który strzelił dwie bramki w pierwszym meczu. Z pewnością szansę na grę otrzymają jeszcze Kunde, Anguissa, czy też Gouet, którzy mogą sprawić spore problemy rywalom.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Reprezentacja Etiopii natomiast PNA rozpoczął od przegranej 1-0 z Wyspami Zielonego Przylądka. Chociaż trzeba powiedzieć, że grali przez większość meczu w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartę otrzymał podstawowy obrońca tego zespołu Baye, a jego również zabraknie w dzisiejszym meczu.

Trudno spodziewać się, aby ten zespół był wstanie zagrozić Kamerunowi, ponieważ na przestrzeni ostatnich pięciu konfrontacji zanotowali zaledwie jedną wygraną.

Spotkanie Kamerun – Etiopia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Kamerun – Etiopia Kamerun – 1,51.52STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button