Konkurs na Puchar Świata w Zakopanem

Podczas ostatnich konkursów Pucharu Świata, Kamil Stoch oraz Dawid Kubacki zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Można być pewnym, że swoją dobrą dyspozycję będą chcieli również potwierdzić podczas najbliższego konkursu, który w dodatku będzie miał miejsce w Zakopanem. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział konkurs, w którym należy Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego.

Promocja polega na tym, żeby typować polskiego zawodnika, który wygra niedzielny konkurs Pucharu Świata. Kupony można zawierać do niedzieli 20 stycznia do godz. 16:00. I maksymalnie do tego momentu musimy dokonać zawarcia kuponu. Naszym zadaniem jest typowanie Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego. Jeżeli okażę się, że typowany skoczek nie znajdzie się na podium bukmacher przyzna zwrot stawki za jaką dokonaliśmy zawarcia kuponu.

Warto jest podkreślić, że nie trzeba nigdzie zgłaszać naszego udziału. Ponieważ udział w niej jest automatyczny. Wystarczy, że będzie na nim znajdować się zakład na Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego. Jeśli gracz postawi kupon kombi to zwrot będzie możliwy w przypadku kiedy tylko selekcja na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem okaże się przegrana, a pozostałe selekcje będą wygrane.

Jeżeli chcemy, aby nasz kupon liczył się w promocji musi on zostać za stawkę przynajmniej 10 PLN. Gotówka musi pochodzić ze środków własnych.

Jeżeli wytypowany skoczek do wygranego konkursu nie zajmie jednego z trzech najwyższych miejsc w konkursie gracz otrzyma zwrot 100 % stawki za przegrany zakład.

Ewentualny bonus zostanie przypisany do konta gracz w poniedziałek do poniedziałku – 21 stycznia do godziny.

Jeżeli gracz będzie chciał wypłacić otrzymany bonus to będzie musiał dokonać przynajmniej jednokrotnemu obrotu otrzymaną kwota po kursie co najmniej 1.75. Na przestrzeni 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button