Kwal. Ligi Mistrzów : Crvena Zvezda – Sudova – 16 lipca (wtorek)

Przed nami rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów. Jedno z dzisiejszych pojedynków zostanie rozegrane pomiędzy Crveną Zvezda, a Sudovą. Nie da się ukryć, że zdecydowanie mocniejszym zespołem są tutaj gospodarze, którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Crevena Zvezda – Sudova – Typ i analiza

Crvena Zvezda – Sudova – Typ i analiza

Można powiedzieć, że pierwszy pojedynek zakończył się dosyć sensacyjnie. Mimo, że Litwini grali na własnym obiekcie to udało im się zatrzymać rywali i ostatecznie zremisowali 0-0. Trzeba przynać, ze takiego wyniku mało kto się spodziewał. Co tutaj dużo mówić Serbowie są zdecydowanie wyżej notowani od swoich rywali. Z pewnością teraz piłkarze Crveny grając na własnym obiekcie będą chcieli wygrać zdecydowanie i tym samym zapewnić sobie awans do kolejnej rundy eliminacji.

Warto jest podkreślić, że Crvena w poprzednim sezonie grała w Lidze Mistrzów, gdzie to mierzyła się w dodatku z czołowymi ekipami Europy, tj. PSG, Liverpoolem czy Napoli. Podczas konfrontacji u siebie potrafili z zaskoczyć swoich rywali, bowiem wygrali sensacyjnie 2-0 z Liverpoolem, czy zremisowali z Napoli!

„Crvena jest zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. W dodatku dzisiejszy pojedynek gra na własnym obiekcie, gdzie to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Poza tym za gospodarzami przemawia własny teren. Nie od dzisiaj wiadomo, że niezywkle trudno gra się na Bałkanach, gdzie to jest specyficzny klimat. Kibice potrafią „zgotować” piekło przyjezdnym. Do tego na pewno gospodarze tutaj od pierwszej minuty zaczną atakować bramkę swoich rywali.

Sudova owszem jest to jedna z lepszych drużyn na Litwie, ale grając z takimi zespołami jak Crvena na pewno będzie im niezywkle ciężko powalczyć. Niewątpliwie różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest dosyć wyraźna i powinno to być widoczne od początku tego pojedynku.

Spotkanie Crvena Zvezda – Sudova można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Crvena Zvezda – SudovaCrevena -1.51.54STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button