Kwalifikacje do Ligi Mistrzów: LASK Linz – FC Basel – 13 sierpnia (wtorek)

Niezwykle ciekawe zapowiada się rywalizacja pomiędzy LASK Linz, a FC Basel. Przed tygodniem doszło do sporej niespodzianki, ponieważ lepsi okazali się Austriacy wygrywając 2-1. Jednak to tylko sprawia, że Szwajcarzy na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą.

LASK Linz – FC Basel: Typ i analiza

LASK Linz – FC Basel: Typ i analiza

Nie da się ukryć, że FC Basel jest to drużyna o znacznie większym potencjale jak i możliwościach. Stać ich jest na bardzo dużo. Przecież ten zespół co sezon prezentuje się z powodzeniem na arenie międzynarodowej. Grając chociażby w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Parząc na możliwości czy potencjał to wszystko przemawia za ekipą z Szwajcarii. Jednak jeżeli ekipa FC Basel chce myśleć o awansie do kolejnej rundy musi częściej atakować i odrabiać strat z pierwszego pojedynku, gdzie to lepsi okazali się niezacnie Austriacy 2-1.

„Pierwszy pojedynek w wykonaniu FC Basel nie był najlepszy. Jednak trzeba przyznać, ze ten zespół stać jest na odrobienie strat” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Szwajcarzy z pewnością są wstanie odrobić straty z pierwszego spotkania. Chociaż na pewno muszą zagrać zdecydowanie lepiej niż miało to miejsce przed tygodniem. FC Basel słynie z ofensywnego stylu gry. Przed tygodniem stworzyli sobie zaledwie osiem sytuacji bramkowych. A mają przecież kim straszyć rywali, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zagrają tacy piłkarze jak Klauss, Tetteh czy Renner, którzy posiadają spory potencjał.

Austriacy w pierwszym boju bardziej przystąpią w lepszych humorach. Mają zaliczkę z pierwszego spotkania i do tego pojedynek na własnym obiekcie. Z pewnością nie będą za wszelką cenne forsować tempa pojedynku, ponieważ dla nich skromna przegrana 1-0 daje awans do kolejnej rundy. Jednak trzeba podkreślić, że możliwości, potencjał czy doświadczenie przemawiają za zespołem z Szwajcarii.

kod promocyjny 2019 „KOD500”

Chociaż na pewno nie można lekceważyć zespołu z Austrii, który to regularnie póki co wygrywa swoje pojedynki. Nie ma najmniejszych problemów ze zdobyciem chociażby punków w rozgrywkach ligowych. Warto jest podkreślić, że grając na wyjeździe pokonali chociażby Austrię Wiedeń 3-0.

Reasumując, zapowiada się niezywkle ciekawe spotkanie. Wyniki ekipy z Austrii są niewątpliwie bardzo dobre. Jednak zespół FC Basel jest doświadczoną ekipą o sporym potencjale. Z pewnością odpadnięcie w tak wczesnym etapie rozgrywek to na pewno byłaby spora niespodzianka.

Spotkanie LASK Linz – FC Basel można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
LASK Linz – FC Baselx21.63BetClic

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button