Kwalifikacje do MŚ 2022. Typy na mecz Polska – Albania – 2 września

Czas na spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Do jednego z czwartkowych starć dojdzie na PGE Narodowym, gdzie to reprezentacja Polski zmierzy się z Albanią. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Można powiedzieć, że Sousa na początku pracy cały czas ma pod górkę. Bowiem po raz kolejny nie może skorzystać z swoich najlepszych graczy. Urazy czołowych piłkarzy sprawiają, że cały czas Sousa ma problemy z obsadą pozycji, a w szczególności w środku pola.

Albania niewątpliwie do potem nie należy. Jednak jedno jest pewne nie można tego zespołu na pewno lekceważyć. Bowiem w ostatnich 17 meczach zaledwie raz tracili i więcej niż dwie bramki.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Niewątpliwie największym atutem jest Lewandowski, który powinien nasz zespół poprowadzić do wygranej. Chociaż na pewno nie można lekceważy rywali, ponieważ mają oni w swoich szeregach kilku doświadczonych piłkarzy, jak Etrit Berisha, Elseid Hysaj i Berat Djimsiti.

Spotkania Polska – Albania można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Polska – Albaniaunder 2.51.76STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button