Legia Warszawa – Linfield FC: Typ bukmacherski z analizą – 18 sierpnia [wtorek]

Czas na pierwsze spotkania drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. We wtorek 18 sierpnia dojdzie do rywalizacji pomiędzy Legi Warszawa z Linfield FC. Śmiało można powiedzieć, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest wygrana i Wojskowi nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Pewny typ na mecz Legia Warszawa – Linfield FC

Pewny typ na mecz Legia Warszawa – Linfield FC

Przebieg tego meczu nie jest trudny do przewidzenia. Bowiem od pierwszej minuty piłkarze Legii będą chcieli narzucić swój styl gry i tym samym wypracować przewagę. Śmiało można powiedzieć, że możliwości, potencjał ku temu mają.

Tym bardziej, że znajdują się w dobrej depozycji. Kilka dni temu grali pojedynek w Pucharze Polski, a tam nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem GKSu Bełchatów, ponieważ w tamtym meczu pokonali podopieczni Vukovića rywala, aż 6-1.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Podopieczni Vukovića w poprzedniej rundzie słynęli z solidnej, konsekwentnej gry od pierwszej do ostatniej minuty. Jak nawet prowadzili z rywale to szukali kolejnych sytuacji do strzelania bramki. Do tego na pewno dużo lepiej operują piłką od swoich przeciwników. Jakość gry również jest tutaj mocną stroną Legii.

W letnim okienku transferowym Legia mocno się wzmocniła i na pewno nikt nie dopuszcza przegranej z tak przeciętnym zespołem, jak Linfield. Tym bardziej, że Wojskowi ten pojedynek rozegrają na własnym obiekcie, gdzie to są bardzo mocni.

Zbyt dużo nie można powiedzieć o ekipie Linfield. Owszem jest to aktualny Mistrz Irlandii Północnej, ale ta ekipa trzeba powiedzieć, że poważnego poziomu nie prezentuje.

Można być pewnym, że podczas tego starcia będą nastawieni na defensywę, a swoich szans przede wszystkim będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry. Również można się spodziewać, że przyjezdni będą chcieli za wszelką cenne „przeciągać” grę.

Reasumując, faworytami tego pojedynku na pewno są Wojskowi. Jeśli, piłkarze Legii nie zlekceważą przeciwników i przede wszystkim zaprezentują na swoim poziomie to powinni dosyć pewnie wygrać ten mecz.

Przewidywane składy na mecz Legia Warszawa – Linfield FC

Legia Warszawa: Cierzniak – Karbownik, Wieteska, Jędrzejczyk, Mladenović – Slisz, Martins – Wszołek, Luquinhas, Rosołek – Pekhart

Linfield FC: Johns – Pepper, Stafford, Callacher, Clarke – Hery, Mulgrew – Millar, Nasseri, Quinn – Lavery

Braki kadrowe na spotkanie Legia Warszawa – Linfield FC

Legia absencje: Novikovas, Kante, Sanego, Vesović
Linfield FC absencje: brak

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Linfield FCLegia – 11.65Betfan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button