Liga brazylijska. Typ dnia: Bragantino – Figueirense – 22 maja (środa)

Dzisiejszej nocy naszego czasu rozpocznie się piąta kolejka brazylijskiej Serie B. Jedno z tych spotkań będzie to pojedynek pomiędzy Bragantino, a Figueirense. Faworytami tego spotkania są gospodarze, i jeżeli zagrają na swoim poziomie nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki z piłki nożnej

Darmowe pewniaki z piłki nożnej

Chociaż nie da się ukryć, że przez większość spotkania będą przeważać tutaj gospodarze. Po pierwsze grają u siebie, a po drugie solidnie prezentują się w ofensywie. Nie mają większych problemów ze stwarzaniem sytuacji bramkowych, które zresztą potrafią wykorzystywać. Do tego mają w swoim składzie ciekawych zawodników jak Paixoto, Ytalo czy Osman, który potrafi dobrze podłączyć się pod akcje ofensywne i wypracować dogodne sytuacje bramkowe dla swoich kolegów.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

„Goście w tym sezonie grają niezwykle defensywnie. I pewnie takie same nastawienie tego zespołu będzie i w tym spotkaniu, gdzie to od pierwszej punkty z pewnością cofną się, a swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Goście mają poważne problemy ze strzeleniem bramki. W tym sezonie w dwóch pojedynkach wyjazdowych, ani razu nie wpisali się na listę strzelców, ale z drugiej strony nie trafili żadnej bramki. Patrząc na rozgrywki stanowe to również mieli ogromne problemy ze strzeleniem bramki. Chociaż trzeba przyznać, że obrona nie jest tak solidna. A patrzą na to, że gospodarze mają kim straszyć niezwykle ciężko będzie zespołu zespołowi o zachowanie czystego konta w tym boju.

Reasumując, gospodarze znacznie lepiej rozpoczęli ten sezon. Grają w dodatku na własnym obiekcie, gdzie w lidze brazylijskiej ma to ogromne znacznie. W dodatku chcą na pewno piłkarze Bragantino zrewanżować się za ostatni pojedynek, gdzie to przegrali nieznacznie z liderem ligi.

Spotkanie Bragantino – Figueirense można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Bragantino – FigueirenseHT/FT11.35STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button