Liga Europejska: Benfica – Din. Zagreb – 14 marca

Benfica, która przegrała pierwszy pojedynek z Dinamem Zagrzeb w czwartek z pewnością będzie chciała wziąć rewanż. A na pewno stać tutaj gospodarzy na zwycięstwo i tym samym wywalczenie awansu do kolejnej rundy.

Benfica – Din. Zagreb – Darmowy typ i analiza

Benfica – Din. Zagreb – Darmowy typ i analiza

Jak zobaczymy na przebieg pierwszego spotkania to znacznie dłużej przy piłce utrzymywała się ekipa Benficy, ale to właśnie piłkarze Dinama stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, a także oddali więcej celnych strzałów.

Jednak trzeba podkreślić, że ten mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej. Benfica w tym sezonie prezentuje się wybornie od początku sezonu. Nie mają żadnych problemów z wygrywaniem swoich pojedynków, a co najważniejsze strzelają cały worek bramek. Wystarczy zobaczyć na ostatnie ich boje u siebie, gdzie pokonali 4-0 Chaves, 10-0 z Nacinal czy 2-1 z Sportigniem.

Nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sytuacji bramkowych. A poza tym strzelają całą masę bramek. Nie ma się czemu dziwić jak mają w swoim składzie takich zawodników Seferović, który strzelił już piętnaście bramek. Jonas ma dziesięć trafień, o jedno mniej na swoim koncie mają Silva oraz Felix, zaś Pizzi do tej pory strzelił osiem goli i zanotował, aż trzynaście asyst! A każdy z tych zawodników ma spore szanse na grę od pierwszej minuty. A to wszystko sprawia, że defensywa gości będzie miała z tymi zawodnikami ogromne problemy.

W dodatku o grze w obronie nie można mieć większych zarzutów. Bowiem radzą sobie również całkiem solidnie. Nie popełniają prostych błędów, a stanowią solidny kolektyw.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

„Benfica niewątpliwie z takim składem jaki ma spokojnie jest wstanie wygrać ten mecz. Możliwości gospodarze mają ogromne i jak je wykorzystują spokojnie mogą odrobić stratę i tym samym awansować do kolejnej rundy” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Dinamo jak zobaczymy na grę w tym sezonie to zespół przede wszystkim solidnie radzi na własnym obiekcie, gdzie regularnie wygrywa pojedynki i punktuje. Na wyjazdach radzą sobie dosyć przeciętnie. O czym świadczą ostatnie wyniki. Na siedem ostatnich pojedynków poza własnym obiektem wygrali tylko raz. Słabe wyniki wynikają przede wszystkim z słabej gry w obronie, gdzie popełniali sporo błędów.

Również doświadczenie czy możliwości przemawiają za gospodarzami. Benfica pod tym względem jest znacznie mocniejszym zespołem i bardziej ograna na arenie międzynarodowej.

Reasumując, gospodarze można powiedzieć, że pod każdym względem jest mocniejszym zespołem. Strata zaledwie jednej bramki z pierwszego spotkania jest jak najbardziej do odrobienia. Tym bardziej, że Benfica gra na własnym obiekcie, gdzie jest niezwykle skutecznym zespołem.

Spotkanie Barcelona – Din. Zagrzeb można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Benfica – Din. Zagrzeb11.45Totolotek

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button