Liga Europejska Salzburg – Club Brugge – Czwartek (21 lutego)

Ciężko jest uwierzyć, żeby drużyna RB Salzburg odpadła w 1/16 finału Ligi Europejskiej z takim zespołem jak Club Brugge. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Belgii 2-1, ale można być pewnym, że gospodarze czwartkowego pojedynku nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Salzburg – Club Brugge – Czwartek (21 lutego)

Przed tygodniem podopieczni Leko mieli kilka dogodnych sytuacji do strzelania bramki. Jednak wygrali skromnie tylko 2-1. Jednak skuteczność ekipy z Belgii zawodziła na całej lini. A można być pewnym, że przebieg czwartkowego pojedynku będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Jak zobaczymy na potencjał obu tych ekip to znacznie lepiej radzi sobie ekipa Salzburga. Pod względem doświadczenia, czy klasy zawodników również są lepsi od swoich przeciwników. Jak zobaczymy nawet na spotkania fazy grupowej to podopieczni Rose grając przed własną publicznością pewnie wygrywali swoje pojedynki, ogrywając chociażby Celtic.

Kod na freebet

„Zespół Club Brugge wywiązał się z zadania całkiem dobrze przed tygodniem. Jednak w czwartkowym meczu zbyt dużo do powiedzenia nie powinni mieć. Bowiem tempo pojedynku powinni dyktować podopieczni Rose.” – pisze ekspert twojetypy.pl

Nie da się ukryć, ze największym atutem gospodarzy tego spotkania jest ofensywa. Nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek. W lidze strzelili przecież najwięcej goli ze wszystkich ekip. Stwarzaniem sytuacji bramkowych przychodzi dla nich z wielką łatwością, a poza tym umieją je wykorzystać. A mają kim straszyć rywali. Bowiem Dabbur czy Prevjlak od początku sezonu utrzymują wysoki poziom.

Jak zobaczymy na pojedynki wyjazdowe zespołu belgijskiego na wyjazdach owszem strzelali bramki, ale zaledwie trzykrotnie w dziesięciu meczach zachowali czyste konto! A jak zobaczymy na ofensywę tego zespołu to niewątpliwie dużo będzie zależało od Vanakkena, który jest zdecydowanym liderem tego zespołu. Potrafi nie tylko strzelić bramki, ale i wypracować dogodne sytuacje bramkowe kolegom.

Zapowiada się ciekawy mecz, w którym sytuacji bramkowych nie powinno zabraknąć z jednej jak i durniej strony. Jednak większy potencjał i jakość w grze mają podopieczni Rose, i grając na własnym obiekcie powinni ten mecz wygrać.

Spotkanie Salzburg – Club Brugge można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Salzburg – Club Brugge11.55STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button