Liga Europejska: Typ dnia: Milan – Lille – 5 listopada (czwartek)

Po dwóch wieczorach związanych z Ligą Mistrzów czas na mecze III kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jedno z tych starć będzie to rywalizacja pomiędzy Milanem z Lille. Patrząc na to, jak obie ekipy się spisują podczas ostatnich meczy to śmiem twierdzić, że emocji w tym meczu nie zabraknie. I według mnie zobaczymy w tym starciu co najmniej trzy bramki.

Milan – Lille: Typ i analiza

Milan – Lille: Typ i analiza

Patrząc na sytuację w grupie H to nieznacznie lepiej ona wygląda po stronie gospodarzy. Milan ma na swoim koncie sześć punktów, zaś Lille dwa mniej. Ekipa Poliego wygrywa mecz za meczem i robią to w ładnym stylu zarówno w Serie A, ale i Lidze Europy.

W dodaktu piłkarze MIlau grają teraz na własnym obiekcie więc na pewno ten atut będą chcieli wykorzystać i sięgnąć po wygraną. Możliwości ku temu mają spore i z pewnością będą chcieli to potwierdzić w tej rywalizacji. Warto jest odnotować, że największym atutem Milanu jest ofensywa. Podopieczni Poliliego nie mają najmniejszych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych. Przychodzą one dla nich z wielką łatwości. Tak samo jak strzelenie bramek. W czterech ostatnich spotkaniach piłkarze MIlanu strzelili czternaście bramek.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

I trudno spodziewać się tutaj, aby styl gry gospodarzy się zmienił. Z pewnością będą nastawieni na atak of pierwszej minuty. Tym bardziej, że mają w swoich szeregach bardzo dobrych piłkarzy, tj. Ibrahimovića, Diaza, Rebića, czy Krunicą, którz powinni strzelić minimum po jednej bramce w tym starciu.

Owszem Milan w defensywie tak dobrze nie radzi sobie co w ataku, ale do bramki wrócił Donnarumma to powinno być nieco lepiej. Jednak trzeba przyznać, że przyjezdni w obronie grają wręcz fatalnie. Tracą bardzo dużą ilość bramek. W czterech ostatnich meczach tracili bramki i trudno jest uwierzyć, żeby w tej rywalizacji zachowali czyste konto.

Chociaż z drugiej strony przyjezdni wcale nie tak źle grają w ofensywie. Jednak trzeba przyznać, że jakość, możliwości, czy też potencjał przemawiają za Milanem. Lille nieco odstaje swoim rywalom. Tym bardziej, że nie mają również zbyt solidnych piłkarzy w swoich szeregach. Jednak odnotować jest warto, że ten zespół podczas każdego z ostatnich dziesięciu meczy strzelał minimum po jednej bramce.

Reasumując, nieznacznymi faworytami tego starcia są gospodarze. Jednak patrząc natomiast na możliwości obu tych ekip to śmiało można powiedzieć, że bramki podczas tej rywalizacji powinni paść zarówno z jednej, ale i drugiej strony.

MeczTypKursBukmacher
Milan – Lilleover 2.51.77STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button