Liga Europejska: Valencia – Krasnodar – 7 marca

Valencia nie da się ukryć, ze przystąpi jako faworyt do spotkania z Krasnodarem. Nietoperze są znacznie mocniejszą drużyną od swoich rywali i jeżeli zagrają na swoim poziomie to spokojnie powinni wygrać ten bój.

Valencia – Krasnodar Typ i Analiza – 7 marca

Valencia – Krasnodar Typ i Analiza – 7 marca

Nietoperze trzeba przyznać, ze zaprezentowali się znacznie lepiej w pierwszej rundzie od swoich rywali. Ponieważ zasłużenie wygrali dwumecz z Celticem. Grając nawet na wyjeździe byli dużo lepszym zespołem od The Boys. Drużyna Krasnodaru można powiedzieć, że mieli więcej szczęścia niż dobrej gry. Ponieważ już w pierwszym spotkaniu i to na własnym obiekcie mogli przegrać bardzo wysoko z Bayerem. W rewanżu udało im się strzelić jednego gola, co dało im awans.

Kolejnym atutem Valenci jest gra na własnym obiekcie, gdzie Nietoperze regularnie punktują. Mało tego nie przegrali żadnego z dziesięciu ostatnich spotkań. Potrafią stwarzać sobie dużą ilość sytuacji bramkowych, gdzie stworzenie sytuacji bramkowej przychodzi dla nich z wielką łatwością. Mają przecież kim straszyć swoich rywali. A szansę gry od pierwszej minuty mają Parejo, Rodrigo czy Gameiro, którzy powinni zagrać tutaj od pierwszej minuty.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

„Valencia jest zdecydowanie lepszym zespołem od swoich rywali. Myśląc o awansie na pewno muszą to potwierdzić na boisku i tym samym zanotować zwycięstwo” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Nie da się ukryć, że podopieczni Marcelino narzuca tutaj swój styl gry i będą kontrolować przebieg pojedynku. W każdym elemencie Valencia wygląda bardzo dobrze. W linie defensywnej podopieczni Marcelino również prezentują się wybornie. Rywale greając na Estadio de Mestalla tracą niewiele bramek, za to regularnie strzelają.

Można być pewnym, że ekipa z Rosji skupi się przede wszystkim na defensywie, a swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry. Bowiem przede wszystkim czekają na spotkanie rewanżowe. I, aby na własnym obiekcie powalczyć o awans. Ekipa gości tego spotkania dopiero co rozpoczęła zmagania w Lidze rosyjskiej. Podopieczni Musaeva w pierwszym meczu zremisowała 1-1 z Spartakiem Moskwa. Jeżeli zobaczymy na linię ofensywą tego zespołu to gospodarze największe problemy z pewnością będą mieli z trio da Silva Ferreira, Claesson czy Suleymanov.

Reasumując, niewątpliwie znacznie mocniejszym zespołem są Nietoperze, którzy w dodatku te spotkanie rozegrają na własnym obiekcie. Podopieczni Marcelino myśląc o awansie na pewno muszą wykorzystać atut gry u siebie, ponieważ w Rosji nie będzie łatwe.

Spotkanie Valencia – Krasnodar można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Valencia – Krasnodar11.47 STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button