Liga Europy: Legia – Napoli: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 4 listopada (czwartek)

Przed nami kolejne mecze w ramach 4 kolejki piłkarskiej Ligi Europy. Jedno z czwartkowy konfrontacji będzie miało miejsce przy Łazienkowskiej 3 w Warszawie, a tam Legia powalczy z Napoli. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Dobre typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Dobre typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Trzeba tutaj śmiało powiedzieć, że obecnie Legia jest we „rozsypce”. Pokazują to nie tylko osiągane wyniki, ale i również styl gry. Brakuje im płynności, a także jakości. Poza tym popełniają proste błędy, a to wszystko powinno przełożyć się również na jakość tej gry.

Dodać trzeba, że również nastroje u Wojskowych na pewno nie są najlepsze. Coraz głośniej cały czas jest, że w tym zespole są spore podziały i „grupki”. Trzeba również pamiętać, że zmiana trenera w żadnym wypadku nie przełożona się na grę w tym zespole. Bowiem Michniewicz był na tyle doświadczony, że był wstanie przygotować zespół do dobrej gry.

Napoli co tutaj dużo mówić jest to drużyna o co najmniej poziom, jak dwie lepsza od Legii. Organizacja gry, możliwości, potencjał klasa piłkarzy niewątpliwie są to podstawowe atuty tego zespołu.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Włosi poza tym są wrażenie grać piłką, utrzymać się przy niej, „sklepać”, wymieniać pozycje. Legii tego wszystko brakuje. To wszystko sprawia, że podczas dzisiejszej rywalizacji to właśnie ekipa z Włoch będzie dyktować tempo rywalizacji, zaś Wojskowi skupią się na defensywie, a swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry.

Spotkania Legia – Napoli można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Legia – Napoli21.42STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button