Liga Europy: Lokomotiv Moskwa – Maryslia (Typy i analiza) – 16 września (czwartek)

Czas na mecze w fazie grupowej Ligi Europy. Jedno niewątpliwie z ciekawszych dzisiejszych pojedynków będzie miało miejsce w Moskwie, gdzie to miejscowy Lokomotiw zmierzy się z Marsylią.

Darmowe pewniaki na dzisiaj za darmo z Ligi Europy

Darmowe pewniaki na dzisiaj za darmo z Ligi Europy

Wskazać jednoznacznego faworyta w tym spotkaniu trzeba powiedzieć, że nie jest łatwo. Jednak ja osobiście nie spodziewma sie tutaj porywajacego meczu, w którym to zobaczymy dużą ilość bramek.

Można powiedzieć, że obie drużyny dosyć udanie rozpoczęły ten sezon ligowy. Bowiem wymienione wyżej drużyny, tj. Lokomotiw, ale i Maryslia nie rozegrały żadnego starcia swojego w lidze.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

I śmiało trzeba powiedzieć, że podczas tej rywalizacji powalczą o zwyciężanie. Przyjezdni są niewątpliwie wyżej notowani od rywali. Jednak poprzednie sezony pokazały, że zespoły Rosyjskie są wstanie sprawiać problemy rywalom na własnym obiekcie.

Spotkania Lokomotiv Moskwa – Maryslia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Lokomotiv Moskwa – Marysliaunder 2.51.68STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button