Liga Mistrzów FC Porto – AS Roma – 6 marca

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem Rzymian 2-1. Można powiedzieć zdecydowanie, że gospodarze jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa i będą walczyć o korzystny dla siebie wynik.

FC Porto – AS Roma-Typ i analiza

FC Porto – AS Roma-Typ i analiza

Owszem jak zobaczymy na pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami to zdecydowanie lepszą drużyną była ekipa prowadzona przez Di Francesco. Jednak można powiedzieć, że wynik 2-1 nie pokazuje tego co działo się na boisku. Ponieważ przeważała tam zdecydowanie drużyna Rzymian.

A można być pewnym, ze środowe spotkanie będzie wyglądać zupełnie inaczej. Przede wszystkim przez fakt, że Rzymianie na wyjazdach prezentują się bardzo słabo. A przede wszystkim w defensywie, gdzie regularnie tracą dużą ilość bramek. Jedynie w jednym z ostatnich pięciu spotkań udało im się zachować czyste konto. Łącznie w tych piciu konfrontacjach stracili piętnaście goli!! To chyba najlepiej pokazuje jak ten zespół radzi sobie radzi w formacji defensywnej . A można być pewnym, że nie raz tutaj będą wystawieni na próbę.

Ponieważ Smoki grając u siebie regularnie strzelają bramki. W każdym z ostatnich pięciu potyczek u siebie pokonywali bramkarza rywali. W tym chociażby po 3-0 z Bragę czy też Belenenses. A maja przecież kim gospodarze straszyć swoich rywali. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Soares, który ma dziesięć trafień na swoim koncie. A przecież szansę gry od pierwszej minuty z pewnością dostana Brhimi czy Marega. Ten ostatni nie tylko strzela gole, ale i również potrafi wpisać się na listę strzelców.

freebet w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

„Obie drużyny niewątpliwie liczą na awans. Owszem nieznaczną przewagę z pierwszego spotkania mają Rzymianie, ale ciężko będzie im dowieźć korzystny rezultat do końca tego pojedynku” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Smoki grając u siebie mają spokojnie możliwości na odrobienie straty z pierwszego spotkania. Możliwości czy też doświadczenie przemawia za tym zespołem. Owszem może zarówno Porto jak i Roma nie znajdują się w dobrej dyspozycji to duże znacznie będzie miał tutaj własny obiekt. To stawia w lepszej pozycji niewątpliwie gospodarzy.

Podopieczni Conceicao potrafią zdominować rywala. Jak to zresztą miało miejsce chociażby w pojedynku z Benficą. Smoki stworzyli sobie dużą ilość sytuacji bramkowych, ale nie potrafili ich wykorzystać.

Reasumując, poziom dwóch ekip jest zbliżony. Zaliczka jednej bramki z pierwszego spotkania trzeba powiedzieć, ze jest bardzo nieznaczna. Smoki grając przed własną publicznością spokojnie są wstanie wygrać ten pojedynek i tym samym awansować do kolejnej rundy.

Spotkanie Porto – Roma można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Porto – RomaDNB 11.34Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button