Liga Mistrzów Schalke – Manchester City – Typ dnia 20 lutego (środa)

Niewątpliwie bardzo ciężkie zadanie czeka zespół Schalke w kontekście walki o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Ponieważ przyjdzie im zmierzyć się z Manchesterem City. Mimo, że Niebiescy pierwszy mecz rozegrają na własnym obiekcie to i tak nie powinni mieć zbyt dużo do powiedzenia. Bowiem zdecydowanym faworytem tego pojedynku jak i dwumeczu jest zespół z Anglii.

Schalke – Manchester City – Typ dnia 20 lutego (środa)

Schalke – Manchester City – Typ dnia 20 lutego (środa)

Można powiedzieć, że nie jest ciężko wskazać faworyta tego boju. Niebiescy w obecnym sezonie prezentują bardzo niski poziom. Wygranie pojedynku przychodzi dla nich z wielkim trudem. Fakt, że w lidze znajdują się w dolnej części ligowej tabeli i wygrali tylko jeden z pięciu ostatnich pojedynków jest najlepszym dowodem.

Owszem nie od dzisiaj wiadomo, że zespoły w rozgrywkach europejskich grają lepiej niż w lidze. Jednak ciężko jest uwierzyć ze strony Niebieskich. Po pierwsze mają ogromne problemy z każdym elemencie gry. Stworzenie sytuacji bramkowej przychodzi dla nich z wielkim trudem. Natomiast rywale nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek.

Freebet od STS

„Niebiescy w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła odstępują drużynie Manchesteru City. Grając nawet na własnym obiekcie trudno będzie nawizać im walkę z rywalami. A co dopiero mówić o korzystnym dla siebie wyniku.” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Można być pewnym, ze Schalke będzie miała spore problemy z wypracowaniem sobie sytuacji bramkowych. Bowiem podopieczni Guardioli z pewnością zepchną ich do defensywy. Owszem nie raz piłka nożną pokazała, że dochodzi do niespodzianek. Z pewności w to wierzą gospodarze. Jednak trzeba przyznać obiektywnie, że Schalke jest skazane na pożarcie przez rywali.

Zespół Manchesteru City jest znacznie mocniejszą drużyną w każdym elemencie. The Citizens mają możliwości nie tylko na wygranie tego dwumecz, ale i całych rozgrywek. Kadra, możliwości, doświadczenie jak i potencjał są atuty niewątpliwie przyjezdnych.

Ostatnia forma strzelecka zespołu z Anglii jest wyborna. The Citizens nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Mają kim straszyć gospodarzy, Aguero czy Sterling znajdują się w bardzo dobrej formie. Strzelając ostatnio chociażby dwie bramki z Chelsea. A do tego przecież mają w swoim zespole takich piłkarzy jak De Bruyne, Silva czy Guendogan.

Reasumując, cięzko tutaj uwierzyć jest w inny wynik niż zwycięstwo The Citizens. Jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje tutaj kwestią otwartą.

Spotkanie Schalke – Manchester City można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Schalke – Manchester City21.32STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button