Liga Mistrzów: Typ dnia: Moenchengladbach – Real Madryt – 27 października (wtorek)

Jedno z wtorkowych spotkań w niemieckiej Bundeslidze będzie miało miejsce na Borussia Park, a tam miejscowa ekipa Moenchengladbach zmierzy się z Realem Madryt/ Źrebaki na pewno będą chciały sprawić niespodzianką niespodzianką i urwać punkty rywalom, ale nie będzie to takie łatwe.

Moenchengladbach – Real Madryt: Typ i analiza

Moenchengladbach – Real Madryt: Typ i analiza

Pierwszy, a zarazem można powiedzieć, że podstawowy argument przemawiający za Realem jest taki, że w tym meczu wręcz muszą zanotować zwycięstwo. Wynika to z tego, że w pierwszej kolejce dosyć sensacyjne Królewscy przegrali z Szachatem 2-3. Chcąc myśleć o bezpiecznym awansie do kolejnej rundy nie mogą sobie podopieczni Zidana pozwolić na kolejną stratę punktów.

W dodatku nastroje na pewno są bojowe w drużynie Realu. Królewscy w sobotę wygrali bowiem bardzo prestiżowe spotkanie ligowe, w którym to okazali się lepsi od Barcelona wygrywając na Camp Nou 2-3.

Nie da się ukryć, że potencjał, możliwość, doświadczenie ekipa Realu posiada bardzo duży i na pewno pod tym względem przewyższają sobie rywali. Do tego dodać trzeba klasę piłkarzy, która przemawia za Realem. Jednak Real na pewno musi wyjść od pierwszej minuty z pełnym zaangażowaniem, mobilizacją oraz nie mogą zlekceważyć rywala, jak było to przed tygodniem z Szachtarem.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Warto jest zaznaczyć, że Źrebakami w poprzedniej kolejce sprawili niespodzianka remisując na wyjeździe 2-2 z Interem. Jednak trzeba podkreślić, ze wynik w żadnym wypadku nie pokazuje tego co działo się na boisku, gdzie to byli zdecydowani lepsi podopieczni Contego.

Patrząc na grę gospodarzy tego spotkania to trzeba powiedzieć, że mają spore problemy w defensywie. Fakt, że zaledwie raz w pięciu meczach zachowali czyste konto jest tego najlepszym dowodem. A przecież nie mieli zbyt trudnych rywali, bowiem grali chociażby z FC Koln. W miniony weekend byli blisko dosyć sensacyjnej przegranej z Mainz. Ostatecznie udało im się wygrać 3-2.

Reasumując, na pewno Źrebaki nie są drużyna do bicia. Jednak trzeba zaznaczyć, że Real jest to drużyna o poziom lepsza. Jednak na pewno podopieczni Zidana muszą wyciągnąć wnioski z porażki z Schaktarem, gdzie to śmiem twierdzić, że przegrali na swoje życzenie.

MeczTypKursBukmacher
Moenchengladbach – Real Madryt21.92STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button