Liga Mistrzów: Typy na mecz Malmo – Chelsea: Typy, analiza, kursy – 2 listopada (wtorek)

Czas na spotkania IV kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Jedno z tych konfrontacji dzisiaj będzie miało miejsce na Eleda Stadion, gdzie to dojdzie do potyczki pomiędzy Malmo z Chelsea.

Skuteczne typy na dzisiaj z Ligi Mistrzów

Skuteczne typy na dzisiaj z Ligi Mistrzów

Na samym wstępie można powiedzieć, że gra Chelsea na przestrzeni ostatnich może zaskakiwać. A mianowicie The Blues stracili dwójkę swoich napastników. A zamiast prezentować się słabiej grają zdecydowanie lepiej.

The Blues wygrywają mecz za meczem i to robią trzeba powiedzieć w dobrym stylu. Poza tym będą mieli na pewno sporą przewagę psychiczną tutaj nad rywalem, bowiem w pierwszym meczu wygrali 4-0. A trzeba powiedzieć, że mogli te spotkanie wygrać jeszcze wyżej i bardziej przekonująco!

Chociaż warto jest zaznaczyć, że istnieje spora szansa na to, iż Tuchel da dosadzaj pograć zmienikom. A to może przełożyć się na płynność gry. Z drugiej strony drużyna Malmo będzie chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony w tym starciu. Tym bardziej, że gra na własnym obiekcie. W dodatku Szwedzi jeszcze nie strzelili żadnego gola w tej edycji Ligi Mistrzów.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Reasumując, wszystkie atuty na pewno po swojej stronie ma drużyna Chelsea. I jeśli nie zlekceważą swoich przecinaków i zagrają na swoim poziomie to spokojnie te starcie powinni wygrać.

Spotkania Malmo – Chelsea można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Malmo – Chelsea21.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button