Liga Narodów: Typ i analiza meczu Polska – Holandia – 18 listopada (środa)

Czas na ostatnie spotkania w fazie grupowej Ligi Narodów. Jedno z środowych pojedynków będzie to rywalizacja w Chorzowie, a tam reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią.

Polska – Holandia: Typ i analiza

Polska – Holandia: Typ i analiza

Trudno spodziewać się tutaj porywającego widowiska ze strony Biało – Czerwonych. Podopieczni Brzęczka od dłuższego czasu grają dosyć przeciętnie. Pomimo nawet wygranych gra nie wyglądała za dobrze. W dodatku do tego meczu przystąpią na pewno mocno podrażnieni ostatnim swoim występem.

Jak dobrze wiadomo w niedzielę zagraliśmy wręcz fatalny pojedynek z Włochami. W każdym elemencie byliśmy zdecydowanie słabsi. Mało tego mieliśmy podstawowe problemy, jak chociażby wyjściem z własnej połowie. Do tego nie oddaliśmy żadnego celnego strzału przez cały mecz.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Trudno nagle spodziewać się dobrej gry ze strony naszego zespołu. Patrząc na mecze wcześniejsze za każdym razem graliśmy dosyć słabo z mocnymi zespołami. I śmiem twierdzić, że również tak samo będzie i dzisiaj” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Holendrzy potrafią gra w piłkę. Pokazali to zresztą w pierwszym meczu, gdzie to pokonali nas 1-0. Chociaż w żadnym wypadku wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku, ponieważ zdecydowanie odstawaliśmy od rywala.

Można być pewnym, że Holendrzy tutaj od pierwszej minuty zaatakują naszą bramkę Oranje są wstanie grać bardzo dobrze w ofensywie. Nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji sytuacji bramkowych, które przychodzą dla nich z wielką łatwością.

Mają na pewno znacznie większe możliwości od naszego zespołu. Bowiem są wstanie zagrać na jeden kontakt, nie boją się pojedynków jeden na jeden. Są wstanie budowa ataku pozycyjne, ale i zagrać przez środek pola.

Reasumując, trudno spodziewać się tutaj zupełnie innej gry naszej reprezentacji niż miało to miejsce w ostatnim meczu. Holendrzy można powiedzieć, że mają jeszcze większy potencjał w ofensywie i powinni to wykorzystać podczas tego spotkania.

Spotkanie Polska – Holandia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Polska – HolandiaDNB 21.52Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button