Ligue 1: Lyon – St. Etienne : Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 21 stycznia (piątek)

W najbliższy piątek tj. 21 stycznia rozpocznie się dwudziesta druga kolejka francuskiej Ligue 1. Jedno z tych konfrontacji będzie to rywalizacja pomiędzy Lyonem z St. Etienne. Zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj z piłki nożnej

Lyon nie da sę ukryć, że pod względem doświadczenia potencjału możliwości i jakości w swojej grze zdecydowanie przewyższa rywali. Lecz na pewno obecna kampanii w wykonaniu tego zespołu nie jest najlepsza.

Bowiem obecnie gospodarze zajmują jedenastą lokatę z dorobkiem dwudziestu ośmiu punktów. Jednak zdecydowanie gorzej radzi sobie ekipa St. Etienne, która zamyka tabelę z dorobkiem zaledwie dwunastu punktów.

O grze przyjezdnych trudno coś dobrego powiedzieć, ponieważ przegrywają mecz za meczem. Nie są wstanie nawiązać walki z swoimi rywalami. Wynika to przede wszystkim z fatalnej gry w obronie, gdzie tracą całe „worki” bramek.

Lyon natomiast po serii remisów w ostatnim meczu pokonał Troyes 1-0. Jednak trzeba powiedzieć, że podopieczni Bosza mogli ten mecz wygrać jeszcze wyżej, ale skuteczność nie była na wysokim poziomie.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Jednak patrząc na kadrę obu tych ekip i poszczególnych piłkarzy to zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie gospodarzy, którzy mają w swoich szergach takich zawodników, jak Dembele, Aouar, Boarteng, czy też Shaqiri.

Spotkanie Lyon – St. Etienne można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Lyon – St. Etienne11.42STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button