Ligue: Typy bukmacherskie na mecz PSG – Clermont – 11 września (sobota)

Jedno z dzisiejszych spotkań w ramach francuskiej Ligue 1 będzie to starcie pomiędzy PSG z Clermont. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego starcia są gospodarze. A jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestia otwartą.

Typy i analiza na mecz PSG – Clermont

Typy i analiza na mecz PSG – Clermont

Owszem Clermont można powiedzieć, że całkiem dobrze sobie radzi, ponieważ zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie mieli trudnych rywali, gdyż jedyną z solidniejszych ekip to był Lyon, z którymi zremisowali 3-3.

PSG natomiast od początku sezonu gra na swoim poziomie. Na cztery spotkania wszystkie wygrali. I niewątpliwie teraz również liczą na koleje zwycięstwo. Wszystkie atuty trzeba powiedzieć, że mają po swojej stronie.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Paryżanie co tutaj dużo mówić przede wszystkim kapitalnie spisują się w ofensywie, gdzie mają znakomitych piłkarzy w swoich szeregach. Jednak patrząc na doświadczenie, potencjał, możliwości również dużo lepiej to wygląda po ich stronie.

Przebieg tej rywalizacji w żadnym wypadku nie jest trudny do przewidzenia. Bowiem od początku spotkania powinni narzucić swój styl gry i prowadzić grę. Natomiast rywale z pewnością skupią się do defensywy i szukania swoich okazji do strzelania ze stałych fragmentów gry.

Spotkania PSG – Clermont można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
PSG – Clermont11.31STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button