Lions – Ticino – Typ dnia 6 stycznia

Zespół Lions jeżeli myśli o wywalczeniu sobie prawa prawa gry w playoffach to takie spotkanie jak niedzielne musi wygrać. Bowiem przynajmniej na papierze łatwiejszego rywala gospodarze tego boju nie będą mieli, a przyjdzie im zmierzyć się z Ticino.

Ekipa Lions zajmuje obecnie dziewiąte miejsce. Strata do ósmej drużyny, a tym samym awans do fazy playoff wynosi dwa punkty. Niby mało, ale i z drugiej strony dosyć dużo. W dodatku chcą się przełamać, ponieważ w pieciu ostatnich pojedynkach wygrali tylko jeden mecz.

Dzisiaj będą mieli dobrą okazje, aby poprawić humory swoim kibicom. Bowiem nie rozpieszczają ich wyniki także i na własnym lodowisku, gdzie to wygrali zaledwie trzy pojedynki i jedenaście razy ponosili porażkę. Warto jest podkreślić, że taki sam bilans spotkań na wyjazdach ma drużyna Ticino.

Forbet zwiększa wygrane w styczniu

https://typydnia.pl/w-styczniu-forbet-zwieksza-wygrane-swoim-graczom-o-14/

Lecz przejezdni od początku sezonu grają bardzo słabo. Mają na swoim koncie zaledwie trzynaście punktów co daje im to ostatnie miejsce w tabeli. Dyspozycja tego zespołu jak była słaba tak nadal jest, ponieważ przegrali wszystkie ostatnie pięć potyczek.

Na lodowisku prezentują się bardzo słabo i stąd te wyniki. Do tej pory strzelili zdecydowanie najmniej bramek z wszystkich zespołów i najwięcej ich stracili. Podczas pięciu ostatnich pojedynków poza własną taflą lodu stracili dwadzieścia jeden bramek!! To chyba najlepiej pokazuje jak poważne problemy ma ta ekipa.

Gospodarze niewątpliwie muszą tutaj powalczyć o wygraną i spokojnie stać ich na takie osiągnięcie. Mają również znacznie częściej punktujących zawodników od swoich rywali. Ponieważ punkty w tym boju mogą zdobyć Hayes, Backman, Geiger, Suter czy Chiquet. Goście tak naprawdę nie mają kim tutaj postraszyć. Czego najlepszym dowodem jest fakt, że w pierwszej setce zawodników w klasyfikacji kanadyjskiej mają zaledwie dwóch swoich przedstawicieli!!

MeczTypKursBukmacher
Lions – Ticino11.58Forbet 

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button