Liverpool – Norwich: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 19 lutego (sobota)

Jedno ze spotkań dwudziestej szóstej kolejki angielskiej Premier League będzie miało miejsce na Anfield Road, gdzie to miejscowa ekipa Liverpoolu podejmie Norwich. Zobacz typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Śmiało można powiedzieć, że spotkanie pomiędzy Liverpoolem z Norwich nazwać, jako rywalizację „Dawida z Goliatem”, ponieważ różnica pomiędzy tymi ekipami jest ogromna.

Gospodarze cały czas mają spore szanse na wywalczane tytułu Mistrzowskiego w tym sezonie. Jednak chcąc to osiągnąć na pewno w takich meczach, jak ten dzisiejszy nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.

Obecna dyspozycja The Red trzeba powiedzieć, że jest bardzo dobre, bo wygrali cztery ostatnie mecze i robili to w bardzo dobrym stylu. Podczas dzisiejszej rywalizacji nie powinni mieć żadnych problemów z dyktowaniem tempa rywalizacji.

Nie da się też ukryć tego, że The Reds mają możliwości, aby grać na wysokiej intensywność przez całe spotkanie. Poza tym stanową solidny kolektyw. Nie da się ury również tego, ze w swoich szerach mają indywidualność, którzy to zawodnicy są wstanie wypracować przewagę.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Norwich o ekipa, która niewątpliwie walczy o utrzymanie się w lidze. Warto jest powiedzieć, że mają ogromne problemy i to w każdej formacji: tracą najwięcej bramek i najmniej strzelają. Trudno spodziewać się, żeby coś mogło się zmienić w tej kwestii..

Można jednak być pewnym, że przez większość tej rywalizacji będą nastawieni na defensywę, a dopiero później będą szukać swoich okazji bramkowych. Jednak śmiem twierdzić, że podczas tego spotkania będą mieli spore problemy z wyprowadzeniem piłki.

Spotkanie Liverpool – Norwich można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Liverpool – Norwich11.31STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button