Liverpool – West Ham: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 5 marca (sobota)

Ostatnie dzisiejsze spotkanie w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja na Anfield Road, a tam miejscowa ekipa Liverpoolu zmierzy się z West Hamem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj za darmo

Darmowe pewniaki na dzisiaj za darmo

Owszem zmierzą się ze sobą dwie drużyny, które zajmują czołowe miejsca w angielskiej Premier League. Lecz trzeba również powiedzieć bardzo ważny ważny aspekt.

A mianowicie to właśnie ekipa Liverpoolu posiada dużo większe możliwości, doświadczenie, klasę piłkarzy, czy też potencjał. The Reds od kilku sezonów walczą o najwyższe cele w lidze. Dodatkowo z powodzeniem radzą sobie w Europie.

Klopp trzeba powiedzieć, że bardzo dobrze zbilansował tą ekipą. Każdy z zawodników doskonale wie co ma robić. Nie mają żadnych problemów z kreowaniem okazji bramkowych, ale z drugiej strony bardzo dobrze spisują się w defensywie.

Trzeba również powiedzieć, że w swoich szergach mają znakomitych piłkarzy, którzy są wstanie rozstrzygnąć o losach spotkania, tj. Salah, czy Mane.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

West Ham owszem niema tak solidnych i bardzo dobrych piłkarzy co gospodarze. Lecz niewątpliwie dużym atutem tego zespołu jest kolektyw. Jako zespół są groźni. Jednak trzeba też powiedzieć, że Młoty na wyjazdach spisują się dosyć przeciętnie i nie są tak mocni, jak u siebie.

Bilans spotkań bezpośrednich przemawia za ekipą Liverpoolu, która wygrała cztery z pięciu ostatnich meczy. I jeślim dzisiaj podopieczni Kloppa zagrają w pełni skoncentrowani nie będą mieli żadnych problemów z pokonaniem rywala.

Spotkanie Liverpool – West Ham można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Liverpool – West Ham11.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button