ŁKS Łódź – Wisła Kraków: Typ dnia 3 lipca

Przed nam już trzydziesta czwarta kolejka PKO Ekstraklasy. Pierwsze spotkanie, jakie zostanie rozegrane w tej serii pojedynków będzie miało miejsce w Łodzi, a tam ŁKS powalczy z Wisłą Kraków. Nie da się ukryć, że faworytem tej potyczki jest ekipa Białej Gwiazdy.

ŁKS Łódź – Wisła Kraków: Typ i analiza

ŁKS Łódź – Wisła Kraków: Typ i analiza

Gospodarze już od dłuższego czasu byli głównymi kandydatami do spadku z ligi. I tak się stało. Nie mają już najmniejszych szans, nawet matematycznych na utrzymanie się w rozgrywkach. Zresztą na pewno trudno o tym myśleć, jak na pięć pojedynków wszystkie się przegrywa.

W czterech z pięciu ostatnich spotkań tracili przynajmniej po dwie bramki. A przecież nie mieli zbyt wymagających przeciwników, bowiem mierzyli się chociażby z Wisłą Płock, czy Górnikiem Zabrze. Dodać do tego wszystkiego trzeba dodać, że blisko wycofania się z sponsorowania tego klubu jest główny sponsor. Nie ma się czemu dziwić, bowiem wynik jakie osiągają gospodarze to jedno. Drugie to na pewno to, że gra tego zespołu jest wrcz fatalna. I to w każdym elemencie.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Wisła owszem nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Jednak trzeba pryznać, że Biała Gwiazda radzi sobie dużo lepiej. A przede wszystkim posiada większy potencjał oraz możliwości od swoich rywali.

Goście mogą już w najbliższej kolejce zapewnić sobie utrzymanie. A niewątpliwie taki ich jest cel na ten sezon. Po gorszym okresie na pewno nastroje w tym zespole się poprawiły podczas ostatnich pojedynków. Bowiem piłkarze Białej Gwiazdy wygrali dwa arcyważne starcia. Najpierw z „imienniczką” z Płocka oraz w miniony weekend z Górnikiem Zabrze.

Nie da się ukryć, że te zwycięstwa były niezwykle ważne dla Białej Gwiazdy i do tego pojedynku powinni przystąpić na „większym” luzie. Tym bardziej, że pod względem kadrowym są mocniejsi od swoich rywali. Szansę na grę powinni otrzymać Chuca, Turheman, Sadlok czy Boguski.

Reasumując, trzeba przyznać, że obecny sezon w wykonaniu obu tych ekip nie jest zbyt dobry. Jednak zaznaczyć jest warto, że to Wisła posiada większy potencjał, możliwości, czy przede wszystkim są „o krok” od utrzymania się w lidze.

Spotkanie ŁKS Łódź – Wisła Kraków można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
ŁKS Łódź – Wisła Kraków21.82BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button