LOTTO Ekstraklasa Typ dnia: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk – 2 kwietnia (wtorek)

Przed nami derby Pomorza, a dokładnie można powiedzieć nawet Trójmiasta. Arka dzisiaj na własnym obiekcie podejmie Lechię Gdańsk. Nie da się ukryć, że faworytami tego boju są podopieczni Stokowca.

Darmowy typ dnia wraz z analizą

Darmowy typ dnia wraz z analizą

Obie ekipy znajdują się po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Arka z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów zajmuje czternaste miejsce w lidze. Grając w tym sezonie na własnym obiekcie zanotowali po trzy wygrane i remisy, a także siedem razy ponosi porażkę. Lechia jest to aktualny lider LOTTO Ekstraklasy z dorobkiem pięćdziesięciu sześciu punktów. Podopieczni Stokowca na wyjazdach do tej pory zanotowali sześć wygranych, cztery razy remisowali oraz trzykrotnie remisowali.

O dyspozycji gospodarzy ciężko coś dobrego powiedzieć już od dłuższego czasu. Zaledwie jeden punkt w pięciu ostatnich meczach są chyba tego najlepszy, dowodem.Znacznie lepiej radzi sobie Lechia, która do tego boju na pewno przystąpi w bardzo dobrych humorach, po bardzo ważnej wygranej nad Piastem.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Lechia jest znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali. I grając na takim poziomie jak w ostatnich bojach nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem spotkania” – pisze eksperty portalu twojetypy.pl

Lechia zmierza po tytuł Mistrza Polski, są na dobrej drodze ku temu, ale w przed nimi jeszcze dużo pracy. Widać, że styl odstawili na drugi plan, a liczy się dla nich teraz już tylko wygrana. Nastroje w zespole są bardzo dobre, wygrali z Piastem Gliwice. A do tego Legia przegrała z Wisłą oraz doszło do zmiany trenera w zespole z stolicy. Inny wynik niż zwycięstwo można powiedzieć, że nie interesuje ten zespół w tym spotkaniu. Mają w dodatku kim straszyć Paixao, Mak, Augustyn, Nalepa czy Makowski powinni pokazać się tutaj z bardzo dobrej strony.

Arka w poprzedniej rundzie radziła sobie całkiem dobrze. Umiała punktować i stawiać opór rywalom. Jednak od dłuższego czasu prezentują się poniżej możliwości. W dodatku kilka dni temu grali na własnym obiekcie z Śląskiem Wrocław, gdzie to przez cały mecz oddali zaledwie jeden celny strzał. W dodatku ofensywa bardzo słabo wygląda, dwie strzelone bramki w pięciu bojach są tego najlepszym dowodem.

Reasumując, Lechia wygląda znacznie lepiej od swoich rywali. Jeżeli grają podopieczni Stokowca na takim poziomie co nas przyczaili to spokojnie są wstanie zdobyć trzy punkty w tym boju.

Spotkanie Arka Gdynia – Lechia Gdańsk można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk x21.34STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button