LOTTO Ekstraklasa Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk – 4 marca

Czas na zakończenie zmagań dwudziestej czwartej kolejki LOTTO Ekstraklasy, która będzie miała miejsce w Lubienie, gdzie to miejscowe Zagłębie podejmie na własnym obiekcie Lechię Gdańsk. Nie da się ukryć, że zapowiada się ciekawe spotkanie, ale nieznacznymi faworytami tego boju są goście.

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk : Typ i analiza

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk : Typ i analiza

Zagłębie obecnie zajmuje dziesiąte miejsce z dorobkiem trzydziestu punktów. Celem tego zespołu jest wywalczenie zmagań w grupie Mistrzowskiej. Jednak ich strata do ósmego zespołu wynosi sześć punktów. Miedziowi w tym sezonie grając na własnym obiekcie zanotowali cztery zwycięstwa, dwukrotnie remisowali oraz pięć razy ponosili porażkę.

Zmagania w tym roku rozpoczęli całkiem dobrze, bo od zwycięstwa z Lechem Poznań, następnie ograli Miedź Legnica, zaś przed tygodniem musieli uznać wyższość Śląska Wrocław, przegrywając 2-0. Mimo, że podopieczni van Daela nie mieli trudnych rywali to nic wybitnego nie pokazali. Stworzenie zaledwie czterech sytuacji bramkowych na przestrzeni całego spotkania nie jest za dobrym wynikiem. A na pewno o dobrą grę nie będzie dzisiaj łatwo, tym bardziej, że czeka ich zdecydowanie trudniejszy i bardziej wymagający rywal.

freebet w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

„Lechia walczy o Mistrzostwo Polski. Niewątpliwie zaliczani są jako główni faworyci. Do tego boju przystąpią jako faworyci, ale na pewno nie będzie to łatwy dla nich pojedynek” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Lechia niewątpliwie zaliczana jest obecnie jako główny faworyt do zdobycia Mistrza Polski. Są na dobrej drodze ku temu. Tym bardziej, że mają już sporą przewagę nad drugim zespołem. W razie zwycięstwa w tym spotkaniu druga drużyna LOTTO Ekstraklasy będzie do nich straciła siedem punktów. Podopieczni Stokowca na wyjazdach potrafią punktować, ponieważ wygrali do tej pory pięć spotkań, czterokrotnie remisowali oraz dwa razy ponosili porażkę.

Chociaż jak zobaczymy na grę Lechii na wyjazdach to ta drużyna przede wszystkim stara zabezpieczyć swoje tyły, aby nie stracić bramki. A dopiero później szuka swoich szans z przodu. I można być pewnym, że te spotkanie będzie również podobnie wygrają, a przede wszystkim w pierwszej połowie. Chociaż trzeba podkreślić, że Lechia jest bardzo dobrze poukładanym zespołem. Każdy z zawodników dobrze wie co ma robić na boisku, a poza tym nie popełniają błędów. Z pewnością środek boiska będzie należał do nich i tam będą wygrywać swoje pojedynki.

Reasumując, na papierze faworytem tego boju jest Lechia. Jednak można się spodziewać dosyć przeciętnego pojedynku. Bowiem ekipa Stokowca przede wszystkim nie będzie chciała przegrać tego pojedynku.

Spotkanie Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Zagłębie Lubin – Lechia Gdańskx21.43Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button