Luk Lublin – Asseco Resovia: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 4 marca (piątek)

Przed nami spotkania dwudzieste drugiej kolejki Plusligi. Jedyny piątkowy mecz będzie to starcie pomiędzy Luk Lublin z Asseco Resovią. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Co tutaj dużo mówić faworyt tego spotkania jest tylko jedne rzecz jasna są nim gospodarze. I można powiedzieć, że jedynie wymiar zwycięstwa jest tutaj kwestią otwartą.

Różnica klas pomiędzy tymi ekipami jest spora i mam nadziej że będzie widoczne będzie to na parkiecie. Resovia co tutaj dużo mówić liczy na grę bezpośrednio w fazie playoff. i do tego mają wszystkie możliwości.

Podczas ostatnich spotkań, jak nawet przegrywali to trzeba powiedzieć, że były to bardzo zacięte rywalizacje i to z takimi zespołami, jak Trefl, czy Skra Bełchatów!

Gospodarze do tego spotkania nie przystąpią w najlepszych nastrojach, ponieważ w trzech ostatnich potyczkach regularnie przegrywali i co istotne bardzo wyraźne. W ostatniej rywalizacji musieli uznać wyższość Cuprum Lublin. Owszem udało im się walczyć z rywalem, ale i tak przegrali.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Asseco może nie pokazuje swojego prawdziwego cały czas potencjału. Lecz z takim rywalem, jak przyjdzie im dzisiaj zagrać nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Luk Lublin – Asseco Resovia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Luk Lublin – Asseco ResoviaAsseco – 1.51.43STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button