LvBet zwiększa wygrana na LaLiga o 14%!!

Jeżeli masz zamiar dokonywać zakładu na spotkania z hiszpańskiej Primiera Division to warto jest skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher LvBet. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponów na te rozgrywki z aplikacji mobilnej tego bukmacher, a nasza wygrana zostanie zwiększona o 14%.

Promocja trwa podczas najbliższego weekendu, tj. 25.01.19 0: 00 – 28.01.19 23:00. Udział w niej mogą wziąć Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a do tego wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Promocja dotyczy jedynie kuponów, na których będą znajdować się zdarzenia z hiszpańskiej LaLiga. Mogą być to następujące typy: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Należy jednak pamiętać, żeby nasz kupon był brany pod uwagę w tej promocji to musi zostać zawarty za środki własne. Jeżeli obstawimy za środki bonusowe to jesteśmy wykluczeni z promocji. A do tego musimy zawrzeć kupon z aplikacji mobilnej.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a do tego nasz kupon został rozliczony, jako wygrany to będziemy mogli cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button