LvBet zwiększa wygrane na niemiecką Bundesligę o 14%

Interesujesz się niemiecką Bundesligą? Masz zamiar dokonać zakładów na zmagania w tych rozgrywkach? To musisz skorzystać z promocji jaką przygotował bukmacher LvBet, który zwiększa wygrane na zmagania w w obrębie meczów 1. ligi niemieckiej o 14%.

Promocja trwa jedynie podczas zmagań dwudziestej drugiej kolejki niemieckiej Bundesligi. A udział w niej mogą wziąć jedynie Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej promocji nigdzie nie trzeba zgłaszać. Wystarczy, że będą na nim znajdować się jedynie zmagania z dwudziestej drugiej serii zmagań niemieckiej Bundesligi. A mamy szeroki wybór do wyboru, ponieważ bukmacher zezwala zagrać:

  • zakłady przedmeczowe,
  • zakłady na żywo,
  • kupony pojedyncze,
  • kupony kombi

Ale tylko w obrębie meczów 1. ligi niemieckiej w dniach 15.02 – 18.02.2019. A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera jest bardzo ciekawa. Podczas najbliższej serii zmagań dojdzie do pojedynków, m.in. Augsburg – Bayern Monachium, Nurnberga – BVB czy Wolfsburg – Mainz.

Należy jednak pamiętać, że kupon musi zostać zawarty za środki własne. A poza tym musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Natomiast z promocji są wykluczone kupony:

  • zawarte za inne środki niż własne
  • zawarte w innym sposób niż z aplikacji mobilnej bukmachera

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button