Maccabi – Salzburg: Typy bukmacherskie – 22 września [wtorek]

Jedno z trzech wtorkowych pojedynków podczas eliminacji do Ligi Mistrzów będzie to spotkanie na Bloomfield Stadium, gdzie to dojdzie do rywalizacji pomiędzy Maccabi Tel Aviv z Salzburgiem. Nie da się ukryć, że faworytami tego meczu są goście, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostawia wiele do życzenia.

Maccabi – Salzburg: Typ i analiza

Maccabi – Salzburg: Typ i analiza

Największym problemem gospodarzy w tm starciu jest to, że do tej rywalizacji będą musieli przystąpić bez, aż czternastu swoich piłkarzy pierwszego zespołu. Z powodu wykrycia u nich korona wirusa.

To wszystko sprawia, że kadra będzie zbudowana z rezerwowych i piłkarzy drugiej drużyny. Przez co ciężko powiedzieć o zgraniu, czy solidnej grze w wykonaniu tej drużyny. Śmiało można powiedzieć, że w takim wypadku drużyna Maccabi będzie tutaj skupiona na defensywnej grze od pierwszej minuty.

Wcale się nie zdziwię jakby gospodarze bronili sześcioma piłkarzami, ponieważ trudno spodziewać się jakości w grze. A przede wszystkim będą chcieli mieć jak najlepszy rezultat przed meczem rewanżowym.

Z drugiej strony ekipa prowadzona przez Marscha będzie chciała wypracować sobie przewagę przez drugim meczem i wykorzystać problemy gospodarzy. A trzeba przyznać, że potencjał, doświadczenie ekipa z Austrii posiada.

Jak dobrze wiadomo ten zespół przecież regularnie występuje na arenie międzynarodowej, zaś w Austrii walczy o najwyższe cele w lidze. Do tego znajdują się w dobrej dyspozycji wygrali dwa i to pewnie mecze na początku ligi.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Największym atutem drużyny Salzburga jest na pewno ofensywa. Podopieczni Marcha wolą atakować niż się bronić. I taką taktykę prezentują od kilku sezonów. Potencjał mają w j formacji i to spory. Przecież regularnie trafią do bramki swoich przeciwników. I na pewno podczas tego starcia będą chcieli zagrać jak najskuteczniej, aby wypracować sobie przewagę przed drugim meczem.

Reasumując, trzeba powiedzieć, że drużyna Maccabi jeszcze przez pierwszym gwizdkiem sędziego stoi praktycznie na straconej pozycji. Na takim poziomie duża ilość zawieszonych zawodników nie stawia ich w dobre sytuacji. Tym bardziej, że drużyna Salzburga ma ogromny potencjał.

MeczTypKursBukmacher
Maccabi – SalzburgSalzburg – 11.8STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button