Manchester City – Brentford: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 9 lutego (środa)

Jedno z czwartek spotkań w angielskiej Premier League będzie to rywalizacja pomiędzy Manchesterem City z Brentford. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworyt tego spotkania jest tylko jeden, są nim gospodarze.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Śmiało można powiedzieć, że te spotkanie można nazwać, jako rywalizacja „Dawida z Goliatem”. Bowiem wszystkie tutaj atuty zdecydowanie przemawiają za drużyną gospodarzy. I jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to spokojnie powinni wywalczyć wygraną.

Obywatele pokazali już nie raz, że są wstanie dominować rywala od pierwszej pierwszy. Są wstanie narzucić wysokie tempo gry i je utrzymać przez zdecydowaną większości rywalizacji, gdzie to nie dają przeciwnikom większych szans.

Guaridola wręcz zrobił z tego zespołu „maszynkę”, ponieważ jako całość stanowią solidny i dobry kolektyw. Co zresztą przekłada się na jakość gry tego zespołu. Owszem w ostatnim meczu zremisowali z Southampton, ale pod każdym względem byli minimum jedną klasę lepsi od rywala.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Goście dobrze wiedzą, że jak ciężkie czeka ich tutaj zadanie. I od pierwszej minuty z pewnością będą nastawieni na defensywę, a swoich szans można być pewnym, że będą szukać kontry i stałych fragmentów gry. Bowiem innych atutów tka naprawdę za tym zespołem jest bardzo ciężko znaleźć.

Spotkanie Manchester City – Brentford można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Manchester City – BrentfordManchester City – 1.51.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button