Manchester City – Sporting: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 9 marca (środa)

W środę czekają na kolejne dwa spotkania w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów. Jedno z tych rywalizacji będzie to potyczka pomiędzy Manchesterem City z Sportingiem. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Skuteczne pewniaki bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Skuteczne pewniaki bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Można powiedzieć, że wszystko rozstrzygnięte się w tej rywalizacji już po pierwszym spotkaniu, w którym to drużyna Manchesteru City wygrała pewnie 5-0. I już chyba nawet najwierniejsi fan Sportingu nie spodziewać się, że jego drużynie uda się odrobić straty.

Z drugiej strony można również być pewnym, że Guardiola da szansę na grę swoim zmiennikom. I to wszystko powinno przełożyć się na jakość w grze. Jednak nie spodziewam się również „koncertu” strzeleckiego ze strony gospodarzy. Już nie raz mogliśmy się przekonać, że drużyna Obywateli nie zawsze prezentuje siś na takim poziomie, jaki mają potencjał.

Przebieg dzisiejszej rywalizacji na pewno nie jest trudny do przewidzenia. Bowiem to właśnie gospodarze będą tutaj dyktować tempo tej rywalizacji, będą utrzymywać się dłużej przy piłce, wymieniać sporą ilość podań między sobą.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Z drugiej strony ekipa Sportingu na pewno będzie chciała zrewanżować się za pierwszy pojedynek. Grając w dodatku u siebie, kompletnie nie mieli nic do powiedzenia. Przez całe spotkanie udało się stworzyć im zaledwie trzy okazje bramkowe.

Trudno w związku z tym spodziewać się tego, aby dzisiaj zagrali lepiej. Tym bardziej, że na pewno z poziom motywacji nie będzie u nich za dobrze.

Spotkanie Manchester City – Sporting można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Manchester City – Sportingunder 3.51.73STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button