Masters – Toronto: Darmowe pewnmiaki na dzisiaj z tenisa – 11 sierpnia

Czas na spotkania drugiej rundy turnieju Masters w Toronto. O awans w środową noc czasu polskiego powalczą ze sobą Ugo Humbert z Stefanotisem Tsitsipasem. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Darmowe typy na mecz Humbert – Tsitsipas

Darmowe typy na mecz Humbert – Tsitsipas

Różnica w rankingu ATP trzeba powiedzieć, że jest dosyć spora. Ugo zajmuje dwudzieste szóste miejsce, zaś Grek sklasyfikowany jest na trzeciej pozycji. Jednak możliwości trzeba powiedzieć, że dużo większy potencjał oraz możliwości jest po stornie Tsitsipasa.

Warto jest dodać, że jest to drugi mecz pomiędzy tymi zawodnikami na przestrzeni ostatnich tygodni, ponieważ rywalizowali ze sobą podczas OP wówczas lepszy ograł się Humbert. Jednak śmiem twierdzić, że teraz z lepszej strony zaprezentuje się Grek.

Stefanos podczas każdego turnieju w tym sezonie na hardzoe prezentuje się bardzo dobrze, gdzie to dochodził do półfinału, czy też do finału. Możliwości posiada spore i w dodatku podczas każdego swojego występu w tym sezonie notuje bardzo dobre rezultaty.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Patrząc na wyniuki Humberta w tym sezonie to ten zawodnik jedynie podzad turnieju w Halle zaprezentował się dobrze, gdzie to wygrał tą imprezę. W pozostałych swoich występach nie był wstanie nawiązać do tego poziomu.

Spotkania Humbert – Tsitsipas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Humbert – Tsitsipas21.34STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button